Tepki


Camdaki Kız’ın senaristi final bölümünde isyan etti!
Camdaki Kız’ın senaristi final bölümünde isyan etti! Önceki akşam ekrana veda eden "Camdaki Kız" dizisinin başarılı senaristi Seda Altaylı Turgutlu final sahnesinde düğün sahnesinin atılmasına tepki gösterdi.
Oğuzhan Koç sosyal medyada esti gürledi!
Oğuzhan Koç sosyal medyada esti gürledi! Demet Özdemir ile dillere destan bir düğünle hayatını birleştiren ve evliliği 5 ay süren Oğuzhan Koç, son dönemde gergin tavırlarıyla şaşırtmaya devam ediyor.
Uğur Dündar'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na 'istifa' tepkisi
Uğur Dündar'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na 'istifa' tepkisi Duayen gazeteci Uğur Dündar, bugünkü yazısında CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun yeni MYK (Merkez Yürütme Kurulu) için yaptığı "Toplumun beklentilerini dikkate aldım, yenilenme istiyordu toplum biz de bunu yaptık" açıklamasını hatırlatarak çarpıcı satırları kaleme aldı.
Hande Erçel muhabirleri tersleyen sevgilisini savundu
Hande Erçel muhabirleri tersleyen sevgilisini savundu Cannes dönüşünde sevgilisi Hande Erçel'le görüntülenen Hakan Sabancı, gergin anlar yaşayarak muhabire sert çıkmıştı.
Volkan Konak'tan iktidara sığınmacı tepkisi: "Beyler bu vatana nasıl kıydınız?"
Volkan Konak'tan iktidara sığınmacı tepkisi: "Beyler bu vatana nasıl kıydınız?" Ünlü sanatçı Volkan Konak, sosyal medya hesabından verdiği bir konser esnasında mülteci yoğunluğunun çok fazla olduğunu fark ettiğini söylediği bir paylaşımda bulundu.
Bakan Çavuşoğlu'ndan Charlie Hebdo'ya tepki
Bakan Çavuşoğlu'ndan Charlie Hebdo'ya tepki Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, son sayısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef alan Fransız dergisi Charlie Hebdo'ya sosyal medyadan yaptığı paylaşımla tepki gösterdi.
Mavi tiki kaldırılan Hayko Cepkin sinirlendi
Mavi tiki kaldırılan Hayko Cepkin sinirlendi Twitter CEO’su Elon Musk geçen hafta Twitter Blue’ya abone olmayan ve mavi onay rozetlerini bu hizmetten önce alanların hesaplarındaki mavi tiklerin kaldırılacağını duyurmuştu.