Tepki


Yeşim Salkım'dan Halil Konakcı'ya sert tepki: "Hadi önünüzden yiyin!"
Yeşim Salkım'dan Halil Konakcı'ya sert tepki: "Hadi önünüzden yiyin!" İmam Halil Konakcı'nın “Bir kişi, şeriata sövüyor ve şeriatı istemiyorsa o kişi kafirdir. Bu kadar basit” ifadelerine bir tepki de sanatçı Yeşim Salkım'dan geldi.
Sübhaneke duası ile dalga geçip haç çıkaran Cemal Toktaş'a tepki yağdı
Sübhaneke duası ile dalga geçip haç çıkaran Cemal Toktaş'a tepki yağdı Oyuncu Cemal Toktaş, Sübhaneke duasını tekerleme şeklinde okuyup kahkaha attı. Ünlü isim ayrıca videoda haç çıkardı. Toktaş'a sosyal medyada tepki yağdı.
Pınar Altuğ imama verilen cezaya sitem etti: "Bu kadar mı yani?"
Pınar Altuğ imama verilen cezaya sitem etti: "Bu kadar mı yani?" Diyanet İşleri Başkanlığı'nın "Çocuğun kolu, göğsü her tarafı açık. Ondan sonra pedofili suçtur, pedofiliyi sen körüklüyorsun" diyen imam Mehmet Şükrü Dörtbudak'a kınama ve 500 TL maaştan kesme cezası verdiği ileri sürüldü.
Mustafa Sandal: "Ülkemizden defolup gideceksiniz!"
Mustafa Sandal: "Ülkemizden defolup gideceksiniz!" Şarkıcı Mustafa Sandal, Şanlıurfa'da Suriye uyruklu 21 yaşındaki bir fırıncının 9 yaşındaki erkek çocuğuna istismarda bulunduğu iddiasına tepki gösterdi.
Veteriner hekimler iş bırakıyor!
Veteriner hekimler iş bırakıyor! Veteriner hekimler son günlerde yaşanan şiddet olaylarını protesto etmek amacıyla 21 Ağustos'ta iş bırakıyor. Türk Veteriner Hekimler Birliği (TVHB) ile 56 Veteriner Hekim Odası ülke genelinde iş bırakma çağrısında bulundu.
Fatih Altaylı'dan Halil Konakçı'ya sert sözler: "Her ülkede hain çıkar"
Fatih Altaylı'dan Halil Konakçı'ya sert sözler: "Her ülkede hain çıkar" Gazeteci Fatih Altaylı bugünkü yazısında, imam Halil Konakçı'nın Hatay'la ilgili açıklamalarına tepki gösterdi.
Prof. Dr. Naci Görür ve Celal Şengör'e deprem uzmanlarından çok sert tepki
Prof. Dr. Naci Görür ve Celal Şengör'e deprem uzmanlarından çok sert tepki Kocaeli Üniversitesi’nde deprem bilimci öğretim üyesi Prof. Dr. Şerif Barış ve Paleosismolog Dr. Ramazan Demirtaş, olası İstanbul depremine ilişkin deprem bilimci Prof. Dr. Naci Görür ve Prof. Dr. Celal Şengör’ün açıklamalarına tepki gösterdi.