Teşkilat dizisi


Deniz Baysal: "Geçmişin öğretisine bağlıyım"
Deniz Baysal: "Geçmişin öğretisine bağlıyım" Oyuncu Deniz Baysal, geçmişe ne kadar bağlı olduğunu söyledi.
'Teşkilat' dizisinin güzel oyuncusundan bomba itiraf!
'Teşkilat' dizisinin güzel oyuncusundan bomba itiraf! Güzel oyuncu Deniz Baysal, verdiği röportajda samimi açıklamalar yaptı.
Teşkilat dizisinin oyuncularından olay paylaşım
Teşkilat dizisinin oyuncularından olay paylaşım Ekranın uyumlu ikilisi, Murat Yıldırım ve Deniz Baysal sette eğlenceli anlar yaşadı.
Zeynep Tuğçe Bayat'ın aldığı karar gündeme bomba gibi düştü
Zeynep Tuğçe Bayat'ın aldığı karar gündeme bomba gibi düştü Deneyimli oyuncu Cansel Elçin, kendisinden 17 yaş küçük olan meslektaşı Zeynep Tuğçe Bayat ile 3 yıl önce sessiz sedasız nikah masasına oturdu.
Murat Yıldırım sürpriz bir imza attı! Dünyayı gezecek
Murat Yıldırım sürpriz bir imza attı! Dünyayı gezecek Bu sezon "Teşkilat" dizisiyle sevenlerinin karşısına çıkan Murat Yıldırım'dan konuşulacak bir haber geldi.
Kaan Urgancıoğlu partner değişikliği yaşayacak! Flaş gelişme!
Kaan Urgancıoğlu partner değişikliği yaşayacak! Flaş gelişme! "Yargı" dizisiyle milyonların kalplerindeki yerini sağlamlaştıran yakışıklı oyuncu Kaan Urgancıoğlu partner değişikliği yaşayacak...
Oyuncu Mesut Akusta'dan herkesi üzen haber
Oyuncu Mesut Akusta'dan herkesi üzen haber "Teşkilat" dizisinde rol aldığı tarihte evde beyin kanaması geçirerek ölümden dönen oyuncu Mesut Akusta; uzun bir tedavi sürecinin ardından sağlığına kavuşmuştu.