Thor Saevarsson


Dilan Çiçek Deniz'e anne ve baba desteği
Dilan Çiçek Deniz'e anne ve baba desteği Bugünlerde İstanbul gece hayatında çapkınlıklarıyla adından söz ettiren İzlandalı Thor'dan evlilik yolunda ayrılan Dilan Çiçek Deniz'i ailesi yalnız bırakmadı.
Dilan Çiçek Deniz: "Beni motive eden şey libido"
Dilan Çiçek Deniz: "Beni motive eden şey libido" Güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz, "Beni hayata motive eden şey ise libido" dedi.
Dilan Çiçek Deniz Thor dövmesini sildiriyor
Dilan Çiçek Deniz Thor dövmesini sildiriyor Güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz, İzlandalı yönetmen sevgilisi Thor Saevarsson'la evlilik yolunda ayrılmıştı.
Dilan Çiçek Deniz'in Thor'u çapkınlık turlarında
Dilan Çiçek Deniz'in Thor'u çapkınlık turlarında Yaklaşık iki yıldır aşk yaşayan ve evlilik hazırlığı yapan Dilan Çiçek Deniz ile İzlandalı reklam yönetmeni Thor Saevarsson, sürpriz bir şekilde yollarını ayırmıştı.
Dilan Çiçek Deniz ve Thor Saevarsson mahkemelik olabilir!
Dilan Çiçek Deniz ve Thor Saevarsson mahkemelik olabilir! Nişanlısı Thor’un kıskançlıklarından bunalıp yüzük atan Dilan Deniz, sosyal medyadan fotoğraflarını kaldırmayan İzlandalı’yı yakınları aracıyla uyardı.
Dilan Çiçek Deniz'den olay Thor hamlesi!
Dilan Çiçek Deniz'den olay Thor hamlesi! Dilan Çiçek Deniz, Thor Saevarsson defterini kapattı.
Thor Saevarsson Dilan Çiçek Deniz'i çoktan unuttu
Thor Saevarsson Dilan Çiçek Deniz'i çoktan unuttu Ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz ile evlilik yolunda ilerlerken yollarını ayıran Thor Saevarsson, Kuruçeşme'de objektiflere yansıdı.