THY


THY uçağının iniş sırasında lastiği patladı!
THY uçağının iniş sırasında lastiği patladı! Türk Hava Yolları’nın (THY) İstanbul-Hatay seferini yapan yolcu uçağının Hatay Havalimanı’na inişinin ardından lastiği patladı. Yolcular sağlıklı bir şekilde uçaktan tahliye edildi.
THY pilot alımı için ilan açtı!
THY pilot alımı için ilan açtı! THY gelecek hedefleri doğrultusunda pilot alımı yapacağını duyurdu.
Dünya’nın en iyi hava yolu belli oldu! Türk Hava Yolları rekor kırdı
Dünya’nın en iyi hava yolu belli oldu! Türk Hava Yolları rekor kırdı Dünya'nın ve Avrupa'nın en iyi hava yolları şirketleri belli oldu. Türk Hava Yolları ise büyük bir rekor kırmayı başardı.
THY bir günde 260 bin yolcu taşıdı
THY bir günde 260 bin yolcu taşıdı Türk Hava Yolları THY 15 Temmuz Cuma günü gerçekleştirdiği uçuş ve taşıdığı yolcu sayılarıyla yeni rekoru yakaladı.
THY bazı yurt dışı uçuşlarını durdurma kararını uzattı!
THY bazı yurt dışı uçuşlarını durdurma kararını uzattı! Türk Hava Yolları (THY), Rusya'nın saldırıları nedeniyle Ukrayna hava sahasının sivil uçuşlara kapatılması üzerine Yekaterinburg, Minsk, Soçi, Ukrayna ve Rostov için aldığı seferleri durdurma kararını 31 Ağustos'a kadar uzattığını duyurdu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklaması sonrası THY'nin ismi değişiyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklaması sonrası THY'nin ismi değişiyor Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bundan sonra uçaklarımızın gövdesine Türkiye Hava Yolları yazacağız" demişti...
THY’den kar yağışı düzenlemesi!
THY’den kar yağışı düzenlemesi! THY, İstanbul Havalimanı’ndan 10 Mart’taki 185 seferini, AnadoluJet de Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan 20 iç hat seferini olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal etti.