THY


THY uçağının iniş takımında ceset bulundu
THY uçağının iniş takımında ceset bulundu Türk Hava Yolları'nın (THY) Amsterdam-İstanbul seferini tamamlayan uçağının teknik bakımı sırasında iniş takımında bir ceset bulundu.
Deport yolcu uçakta olay çıkardı, THY uçağı acil iniş yaptı
Deport yolcu uçakta olay çıkardı, THY uçağı acil iniş yaptı İstanbul-Douala seferini yapan Türk Hava Yolları (THY) uçağında bulunan ve Türkiye'den sınır dışı edilen bir yolcu olay çıkardı. Uçağın kaptan pilotu uçuş güvenliği sebebiyle Malta Havalimanı'na acil iniş yaptı.
THY uçaklarında kokpitte namaz kılmak artık serbest
THY uçaklarında kokpitte namaz kılmak artık serbest THY uçaklarında artık kokpitte namaz kılmak serbest. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nün 4 gün önce onayladığı THY "uçuş operasyon" yönergesi ile kokpitte namaz kılmaya izin çıktı.
Etna Yanardağı'nda patlama: THY seferleri durduruldu!
Etna Yanardağı'nda patlama: THY seferleri durduruldu! İtalya'nın güneyinde Etna Yanardağı'nda patlama yaşandı. Yanardağın yeniden faaliyete geçip lav ve kül püskürtmesinin ardından bölgedeki tüm uçuşlar iptal edildi.
THY'nin 6 ayda reklama ödediği para dudak uçuklattı!
THY'nin 6 ayda reklama ödediği para dudak uçuklattı! Türk Hava Yolları (THY), bu yılın Ocak-Haziran döneminde reklam ve tanıtım harcamasını geçen yılın aynı dönemine oranla yüzde 130 artırdı. THY, reklama 1 milyar 719 milyon TL ödedi.
'Uçuş sırasında namaz kılmak riskli' diyen pilot için yeni gelişme
'Uçuş sırasında namaz kılmak riskli' diyen pilot için yeni gelişme Türk Hava Yolları’nda 30 yılı aşkın süredir çalışan bir pilot işten atılmıştı. Sebebi ise "Uçuş sırasında kokpitte namaz kılmak uçuş güvenliği açısından riskli" demesi.
'Uçuş sırasında namaz kılmak riskli' diyen pilot THY'den atıldı
'Uçuş sırasında namaz kılmak riskli' diyen pilot THY'den atıldı Türk Hava Yolları’nda 30 yılı aşkın süredir çalışan bir pilot işten atıldı. Sebebi ise "Uçuş sırasında kokpitte namaz kılmak uçuş güvenliği açısından riskli" demesi.