ticaret


Ajda Pekkan'dan şaşırtan 'damping' atağı!
Ajda Pekkan'dan şaşırtan 'damping' atağı! Sinema filmi haberleriyle gündeme gelen Ajda Pekkan cephesinden şaşırtan bir haber geldi.
Antalya'daki 10 şirketten 1'i yabancıların
Antalya'daki 10 şirketten 1'i yabancıların Her yıl milyonlarca turistin tatil yaptığı Antalya, son zamanlarda yabancıların yaşamak için tercih ettiği kente dönüştü. Geçen yıl 791 yabancı ortaklı şirketin faaliyete başladığı kentteki 62 bin şirketten 6 bin 158'i yabancılara ait.
'Uyuşturucuyla mücadele' sayfası kurdu, uyuşturucu ticaretinden gözaltına alındı
'Uyuşturucuyla mücadele' sayfası kurdu, uyuşturucu ticaretinden gözaltına alındı Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde sosyal medyada uyuşturucuyla mücadele sayfası kuran G.E.D. uyuşturucu sattığı suçlamasıyla gözaltına alındı. G.E.D.’den uyuşturucu aldığı saptanan 11 kişi de yakalandı.
Alibaba rekor antitröst cezası ödeyecek! Servet değerinde ceza
Alibaba rekor antitröst cezası ödeyecek! Servet değerinde ceza Alibaba, rekor ceza ile karşı karşıya. Trendyol'un sahibi olan Alibaba kendi ülkesinde antitröst soruşturmalardan kurtulamıyor.
Hepsiburada 9 aylık sonuçlarını paylaştı!
Hepsiburada 9 aylık sonuçlarını paylaştı! Hepsiburada’nın, deprem bölgesinde kalıcı refahın tesisine katkı amacıyla mart ayında başlattığı ‘Deprem Bölgesine Ticaret ve Teknoloji Gücü’ programının 9 aylık sonuçlarını paylaştı.
Trendyol, Uluslararası Olimpiyat Komitesi’nin ilk Türk partneri oldu
Trendyol, Uluslararası Olimpiyat Komitesi’nin ilk Türk partneri oldu E-ticaret platformlarından Trendyol, Uluslararası Olimpiyat Komitesi’nin (IOC) resmi “E-Ticaret Hizmetleri Partner”i oldu.
Fintek şirketi Vallet, 2023 verilerini paylaştı
Fintek şirketi Vallet, 2023 verilerini paylaştı İzmir merkezli e-ticaret ve ödeme altyapısı sağlayıcısı fintek şirketi Vallet, 2023 verilerini paylaştı: “Fintek ve e-ticareti birleştiren bir ekosistem oluşturduk”