ticaret


Erkan Petekkaya restoran işini büyütüyor Hali hazırda bir et restoranı olan oyuncu Erkan Petekkaya, bu kez deniz ürünleri satan bir mekânın işletmesini devralacak.
Pınar Altuğ Akmerkez'de mağaza açtı Akmerkez'de objektiflere takılan Pınar Altuğ'un bir mağazada alışveriş yaptığı düşünüldü. Ancak o mağazanın Altuğ'a ait olduğu ortaya çıktı.
Merve Özbey ticarete atıldı Kısa süre önce anne olan şarkıcı Merve Özbey ticarete atıldı.
Perakende ticarete yeni kurallar Perakende ticarete yeni kurallar geliyor. Ticaret Bakanlığı’nın hazırladığı taslağa göre, gıda marketinde cep telefonu, elektronik satışı yasak olacak, zincir marketlerinde sigara satılmayacak, pazar günü 11.00’den önce kepenk açılmayacak.
Demet Şener cephesinden konuşulacak haber! Demet Şener sürpriz bir kararla evlendiği Cenk Küpeli'den yine sürpriz bir karar alarak boşanmıştı. Şener cephesinden yeni bir haber geldi.
Genç oyuncu Mert Yazıcıoğlu ticarete atıldı Son dönemde oynadığı dizilerle adından söz ettiren oyuncu Mert Yazıcıoğlu, ticarete atıldı.
Çağatay Ulusoy'un hedefinde Londra var! Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'un Karadeniz çaylarıyla ürettiği soğuk çay markası tüm dünyada satılacak.