TikTok


Oktay Kaynarca'nın eski fotoğrafıyla akıl almaz dolandırıcılık!
Oktay Kaynarca'nın eski fotoğrafıyla akıl almaz dolandırıcılık! Ünlü aktör Oktay Kaynarca adına açılan sahte tiktok hesabından depremzedeler için yardım topladığını görünce harekete geçti.
Ünlü isimler Haluk Levent'in çağrısına kayıtsız kalmadı
Ünlü isimler Haluk Levent'in çağrısına kayıtsız kalmadı Haluk Levent’in yardım çağrısına birçok ünlü kayıtsız kalmadı ve deprem bölgesine bağışta bulundu.
TikTok, App Store ve Play Store’dan kaldırılabilir!
TikTok, App Store ve Play Store’dan kaldırılabilir! TikTok her geçen gün popülerliğini artırırken diğer yandan ise ABD ile yaşanan sorunlarla sık sık gündeme gelmeye devam ediyor.
TikTok şimdi de Instagram özelliğini kopyaladı!
TikTok şimdi de Instagram özelliğini kopyaladı! TikTok, geçtiğimiz günlerde bazı kullanıcılara özel mesaj sisteminde yaptığı değişiklikler ile ilgili bilgilendirme e-postası gönderdi.
TikTok içerik üreticiler için yeni özelliğini duyurdu
TikTok içerik üreticiler için yeni özelliğini duyurdu TikTok, içerik üreticiler ile markaları daha kolay şekilde buluşturacak Yetenek Yöneticisi Portalı özelliğini duyurdu.
Ameliyatla boyunu uzatan Özkan Sağın son görüntüsünü paylaştı
Ameliyatla boyunu uzatan Özkan Sağın son görüntüsünü paylaştı TikTok uygulaması ile tanınan sosyal medya fenomeni Özkan Sağın, rahatsızlık duyduğu 1.66 boyunu ameliyat ile 1.76'ya çıkardı.
Kerem Bürsin'e hayranlarından yoğun ilgi
Kerem Bürsin'e hayranlarından yoğun ilgi Kerem Bürsin, önceki gün yüzü olduğu bir içecek markasıyla yaptığı iş birliği kapsamında TikTok'taki bir içerikte yer aldı.