TikTok


Tayfun Erdoğan'dan şaşırtan Emrah paylaşımı
Tayfun Erdoğan'dan şaşırtan Emrah paylaşımı Ünlü şarkıcı Emrah, son hamlesi ile adından söz ettirdi.
Merve Boluğur'un sevgilisi Mert Aydın hayli uyanık çıktı!
Merve Boluğur'un sevgilisi Mert Aydın hayli uyanık çıktı! Kendisine "Kocam" diye hitap eden oyuncu Merve Boluğur’la 2 Ekim’de evlenecek olan Mert Aydın, uyanık çıktı.
Ece Ronay'dan konuşulacak Mehmet Ali Erbil açıklaması
Ece Ronay'dan konuşulacak Mehmet Ali Erbil açıklaması Mehmet Ali Erbil’in, klibinde rol aldığı fenomen ve şarkıcı Ece Ronay’a attığı iddia edilen mesajlar uzun süre konuşulmuştu. Taraflar birbirlerinden farklı suçlarda suç duyurusunda bulunarak davacı olmuştu.
TikTok yorum beğenmeme özelliği kullanıma sunuluyor
TikTok yorum beğenmeme özelliği kullanıma sunuluyor TikTok'un Nisan ayında yaptığı duyuruyla testleri başlatılan yorum beğenmeme özelliği, yapılan paylaşıma göre yakında kullanıma sunuluyor!
Mehmet Ali Erbil canlı yayında küfür edip, iğrenç bir el hareketi yaptı!
Mehmet Ali Erbil canlı yayında küfür edip, iğrenç bir el hareketi yaptı! Uzun yıllardır şöhretler dünyasında pek çok skandal olayla yer alan Mehmet Ali Erbil, bu skandallarına bir yenisini daha ekledi.
Ece Ronay ve Mehmet Ali Erbil arasında sular durulmuyor
Ece Ronay ve Mehmet Ali Erbil arasında sular durulmuyor Şovmen Mehmet Ali Erbil, daha önceden taciz iddiasıyla davalık olduğu Ece Ronay'la yeniden karşı karşıya geldi.
Nilüfer'in TikTok isyanı!
Nilüfer'in TikTok isyanı! Pop müziğin dev ismi Nilüfer, önceki akşam Bursa konserinde sevenlerine unutulmaz anlar yaşattı.