Trabzon


Tedavi için gittiği acil serviste personele saldırdı!
Tedavi için gittiği acil serviste personele saldırdı! Trabzon'da meydana gelen bir kişi, tedavi için gittiği acil serviste cerrahi makas ile güvenlik görevlisine saldırdı. Bir görevlinin yaralandığı olayda ortalık savaş alanına dönerken saldırgan gözaltına alındı
Meteoroloji’den İstanbul için sağanak yağış uyarısı!
Meteoroloji’den İstanbul için sağanak yağış uyarısı! Meteoroloji‘nin son raporuna göre Trabzon ve Rize çevreleri, Artvin’in ve Hatay’ın kıyı kesimleri ile İstanbul ve Kocaeli’nin kuzey kıyılarında sağanak bekleniyor.
Doğu Karadeniz'de sağanak! Dereler taştı, heyelanlar oluştu, yollar kapandı
Doğu Karadeniz'de sağanak! Dereler taştı, heyelanlar oluştu, yollar kapandı Doğu Karadeniz'de etkisini gösteren sağanak Rize, Artvin ve Trabzon'un doğu ilçelerini olumsuz etkiledi. Dereler taştı, heyelanlar meydana geldi. Rize- Güneysu kara yolunda 8 metre derinliğinde çukur oluştu. Yağışların sürdüğü bölgede AFAD ve AKUT ekipleri, teyakkuz halinde bekletiliyor.
Atatürk'ün Trabzon'a gelişinin 99'uncu yıl dönümü törenle kutlandı
Atatürk'ün Trabzon'a gelişinin 99'uncu yıl dönümü törenle kutlandı Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Trabzon’a gelişinin 99'uncu yıl dönümü dolayısıyla 15 Temmuz Şehitleri ve Hürriyet Parkı’nda tören düzenlendi.
Arazi anlaşmazlığı bir aileyi yok etti!
Arazi anlaşmazlığı bir aileyi yok etti! Trabzon'da, arazi anlaşmazlığı kaynaklı kavgada Azmi Şükrü İğci (79), kardeşi Osman İğci (55) ile onun eşi Necla İğci'yi (53) tabancayla vurarak öldürdü. Kaçan şüpheli aranıyor.
Balyozla Atatürk heykeline saldıran şüpheli sabıkalı çıktı
Balyozla Atatürk heykeline saldıran şüpheli sabıkalı çıktı Trabzon'un Akçaabat ilçesinde balyozla Atatürk heykeline saldırıp zarar veren S.V.’nin (36), 11 suç kaydı olduğu ortaya çıktı. S.V., emniyetteki işlemlerin ardından serbest bırakıldı.
Van ve Trabzon'da şaşırtan fiyat artışları! İki ilde neler oluyor?
Van ve Trabzon'da şaşırtan fiyat artışları! İki ilde neler oluyor? Mayıs ayında ülke genelinde en çok kira artışının yaşandığı il olarak öne çıkan Trabzon'da kira bedelleri 8-10 bin TL'ye çıktı. Satılık konutlardaki fiyat artışında başı çeken Van'da ise, bir konut 2 milyon TL'den aşağı satılmıyor.