Trabzon


Peynirin tadına bakmak isterken can verdi!
Peynirin tadına bakmak isterken can verdi! Trabzon’un Beşikdüzü ilçesinde Veysel Ayar adlı vatandaş, pazar yerinde aldığı peyniri tatmak isterken, peynir parçasının nefes borusuna kaçması sonucu hayatını kaybetti.
Bahar Şahin, Dorukhan Toköz uğruna Trabzon'u kapı komşusu yaptı
Bahar Şahin, Dorukhan Toköz uğruna Trabzon'u kapı komşusu yaptı Ünlü oyuncu Bahar Şahin, Trabzon’u kapı komşusu yaptı. Futbolcu aşkı Dorukhan Toköz ile barışan Bahar Şahin, sevgilisinin yanından ayrılmıyor.
AKP’li belediyenin 150 milyon liraya mal olan otoparkı elde kaldı
AKP’li belediyenin 150 milyon liraya mal olan otoparkı elde kaldı Trabzon'un Ortahisar ilçesine önceki dönem Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçü zamanında temeli atılan ve kamulaştırma ile birlikte yaklaşık 150 milyon liraya mal olan katlı otopark elde kaldı.
Trabzon’da dere yatağına otogar inadı
Trabzon’da dere yatağına otogar inadı Trabzon Büyükşehir Belediyesi kente yeni bir otogar yapmak üzere geçtiğimiz yıl harekete geçti. Trabzonlular habere sevindi. 40 yıllık eski otogardan kurtulacaklardı. Ama sevinçleri yarım kaldı çünkü yeni otogarın yapılacağı Değirmendere Vadisi dere yatağıydı.
Başhekim isyan etti: "Uyardık, kızdık, yalvardık ama olmadı"
Başhekim isyan etti: "Uyardık, kızdık, yalvardık ama olmadı" Trabzon'da normalleşmenin ardından son dönemde vaka sayılarının tekrar artması ve vatandaşların aşılanmamasına Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Süleyman Türedi isyan etti. Türedi, "Uyardık, kızdık, yalvardık ama olmadı" dedi.
Birce Akalay yeni sevgilisiyle tatil sezonunu nerede açtı?
Birce Akalay yeni sevgilisiyle tatil sezonunu nerede açtı? Yazın gelmesiyle birlikte şarkıcılar ve oyuncular Ege ve Akdeniz'e kaçarken Birce Akalay, tercihini bambaşka bir yerden yana kullandı.
AKP’den istifalar art arda geliyor
AKP’den istifalar art arda geliyor Trabzon'un Yomra ilçesinde AKP'de başlayan istifa furyasına İlçe Gençlik Kolları da katıldı. Gençlik Kolları Başkanı Kadir Çelik ile yönetimi istifa dilekçelerini parti il başkanlığına verdi.