Trafik haberleri


Kadınların fotoğraflarını çeken taksici, yolcuya yakalandı!
Kadınların fotoğraflarını çeken taksici, yolcuya yakalandı! Türkiye'nin değişmez gündem maddelerinden biri olan 'taciz', bu kez İstanbul'da bir takside yaşandı. Fulya'dan Beşiktaş'a gitmek için taksiye binen iki kadın yolcu, şoförün yoldan geçen şortlu bir kadının fotoğrafını çektiğini anlayınca ortalık karıştı.
"Milyonlarca araç trafikten men edilebilir"
"Milyonlarca araç trafikten men edilebilir" CHP Antalya Milletvekili ve Sanayi ve Ticaret Komisyonu Üyesi Çetin Osman Budak, özellikle dört aydır zorunlu trafik sigortasında yaşanan sorunların TBMM'de araştırılmasını istedi.
Ercan Saatçi'nin ehliyetine el konuldu
Ercan Saatçi'nin ehliyetine el konuldu Ünlü müzisyen Ercan Saatçi, "Bu kadar yüksek promilde çıkacağımı tahmin etmezdim. Alkollü araç kullandığım için pişmanım" dedi.
Kadın sürücü yanan araçtan son anda kurtuldu!
Kadın sürücü yanan araçtan son anda kurtuldu! Denizli'nin Acıpayam ilçesinde kadın sürücünün kullandığı otomobil, bir anda yanmaya başladı. Dumanları fark eden sürücü, dakikalar içerisinde alevlerin sardığı araçtan son anda kurtuldu.
Birkan Sokullu'nun sevgilisine trafikte büyük şok!
Birkan Sokullu'nun sevgilisine trafikte büyük şok! Oyuncu Birkan Sokullu'nun sevgilisi Eda Gürkaynak, trafik kuralını ihlal edince trafik polisine yakalandı.
Yolcu ve taşıt kuralları değişti
Yolcu ve taşıt kuralları değişti Karayolları Trafik Yönetmeliği, bugün Resmi Gazete'de yayınlanan düzenleme ile birlikte bazı ek maddelere kavuştu.
8 kilometre arayla iki feci kaza!
8 kilometre arayla iki feci kaza! Konya-Aksaray Karayolu'nun 40. kilometresinde, Almanya'dan ailesiyle Türkiye'ye gelen Şeref Işık idaresindeki otomobil, Konya istikametine 'U' dönüşü yapmakta olan Erol Gökçil idaresindeki TIR'ın römorkuna çarptı.