trafik kazası

Emel Müftüoğlu ve Sinan Akçıl'a 17 yıl sonra tazminat şoku
Emel Müftüoğlu ve Sinan Akçıl'a 17 yıl sonra tazminat şoku 17 yıl önce bir motokuryeye çarparak yaralayan Sinan Akçıl ile aracın sahibi Emel Müftüoğlu tazminata mahkum oldu. İkili, 6 bin liralık tazminatı, faiziyle birlikte kurye İsmail Şen'e ödeyecek.
Motosiklet kazası geçiren Emre Aşık hastaneye kaldırıldı
Motosiklet kazası geçiren Emre Aşık hastaneye kaldırıldı Eski milli futbolcu ve antrenör Emre Aşık, İstinye Park yakınlarında motosikletiyle bir otomobile çarptı. Çarpmanın etkisi ile yere savrulan Aşık, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.
Kazada can veren yeğeninin acısına dayanamadı
Kazada can veren yeğeninin acısına dayanamadı İzmir Torbalı’da bir aracın çarptığı anne ve 2 çocuğundan 4 yaşındaki Hiranur öldü. Taziye sırasında yeğeninin ölüm acısına yüreği dayanmayan 31 yaşındaki teyzesi Özlem Demir kalp krizi geçirdi. Genç kadın kaldırıldığı hastanede can verdi
Uşak'ta feci trafik kazası!
Uşak'ta feci trafik kazası! Uşak'ta meydana gelen trafik kazasında, çarpışmanın etkisiyle alev alan otomobilde bir kişi can verdi, ağır yaralı halde hastaneye kaldırılan bir kişi de kurtarılamadı. Kazada yaralanan diğer 3 kişinin tedavileri ise sürüyor.
Hande Fırat ve eşi ölümden döndü
Hande Fırat ve eşi ölümden döndü Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Hande Fırat, İstanbul yolunda büyük bir faciadan kıl payı kurtuldu.
Ölüm servisinin şoförü: "Hız yapmadım"
Ölüm servisinin şoförü: "Hız yapmadım" Afyonkarahisar'da servis aracının devrilmesi sonucu 2'si kardeş 5 öğrencinin hayatını kaybettiği kazada servis aracını kullanan şoför tutuklandı.
Trafik kazası geçiren ünlü oyuncu yaralandı
Trafik kazası geçiren ünlü oyuncu yaralandı İşler Güçler dizisi ile ünlenen dizi ve sinema sanatçısı, memleketi Samsun'da ailesiyle birlikte geçirdiği kazada babasıyla birlikte hafif şekilde yaralandı.