transfer


'Kuruluş Osman' dizisine 'Ateş Kuşları'ndan sürpriz transfer
'Kuruluş Osman' dizisine 'Ateş Kuşları'ndan sürpriz transfer Bozdağ Film'in cuma akşamları seyirciyle buluşan dizisi "Ateş Kuşları"ndan ayrılan oyuncunun yeni adresi belli oldu.
'Yargı' dizisiyle ilgili flaş gelişme
'Yargı' dizisiyle ilgili flaş gelişme Ay Yapım’ın Kanal D için çektiği "Yargı" dizisi üçüncü sezonunda da seyirciyi ekran başına toplamaya devam ederken flaş bir gelişme yaşandı.
Özgü Namal ve Özcan Deniz'li "Kızıl Goncalar"a flaş transfer
Özgü Namal ve Özcan Deniz'li "Kızıl Goncalar"a flaş transfer Gold Film'in yeni iddialı dizisi "Kızıl Goncalar"ın hazırlıkları sürüyor.
Ateş Kuşları'nda şaşırtan ayrılık! Başka diziye transfer oldu
Ateş Kuşları'nda şaşırtan ayrılık! Başka diziye transfer oldu Atv’nin cuma akşamlarına damga vuran dizisi Ateş Kuşları’nın bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünde flaş bir ayrılık yaşanacak.
Yalı Çapkını dizisinin Tarık'ı iddialı projeye transfer oldu
Yalı Çapkını dizisinin Tarık'ı iddialı projeye transfer oldu Son olarak “Yalı Çapkını” dizisinde 'Tarık' rolüyle seyirci karşısına yakışıklı oyuncu Baran Bölükbaşı'nın yeni projesi belli oldu.
Demet Şener Madrid'e taşınan oğlunun hasretine dayanamadı
Demet Şener Madrid'e taşınan oğlunun hasretine dayanamadı Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile tescilli güzel Demet Şener'in 14 yaşındaki oğulları Ömer, dünya devi Real Madrid'in basketbol takımına transfer olmuş, 27 Ağustos'ta da babası, annesi ve ablası İrem ile Madrid'e taşınmıştı.
'Yalı Çapkını' dizisine bomba transfer! Dengeleri değiştirecek!
'Yalı Çapkını' dizisine bomba transfer! Dengeleri değiştirecek! Star TV'nin cuma akşamlarına damga vuran dizisi "Yalı Çapkını"nın 2. sezon ekibine dengeleri değiştirecek bir oyuncu katılıyor.