transfer


Kızıl Goncalar’da Cüneyd’in babası Vahit’i kim canlandıracak?
Kızıl Goncalar’da Cüneyd’in babası Vahit’i kim canlandıracak? 19. bölümde sezon finali yapacak olan “Kızıl Goncalar” dizisinin merakla beklenen oyuncusu sonunda belli oldu.
Rüzgâr Aksoy Kirli Sepeti'ne geri dönüyor
Rüzgâr Aksoy Kirli Sepeti'ne geri dönüyor NOW'un pazar akşamları seyirciyle buluşan dizisi "Kirli Sepeti" eğlenceli konusuyla seyirciyi ekran başına topluyor.
"Kızıl Goncalar" dizisine bomba transfer! 'Savcı' kim olacak?
"Kızıl Goncalar" dizisine bomba transfer! 'Savcı' kim olacak? NOW’un ilk bölümünden itibaren zirveye yerleşen Gold Film imzalı "Kızıl Goncalar" dizisine çok iddialı bir karakter girecek.
Ece Sükan, "Taş Kağıt Makas" dizisine konuk oluyor
Ece Sükan, "Taş Kağıt Makas" dizisine konuk oluyor Kanal D'nin ilgiyle izlenen dizisi "Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu"nun kadrosuna sürpriz bir isim katılıyor. Hikayesi kadar kadrosuyla da dikkatleri üzerine çeken dizinin yeni bölümüne ünlü isim Ece Sükan konuk oluyor.
Murat Han hangi iddialı dizinin kadrosuna katıldı?
Murat Han hangi iddialı dizinin kadrosuna katıldı? Atv’nin Salı akşamları yayınlanan “Ben Bu Cihana Sığmazam” dizisinin final mi yapacağı yoksa yeni sezonda devam mı edeceği önümüzdeki günlerde belli olacak.
'Kızılcık Şerbeti' dizisinde 'Begüm' gelişmesi
'Kızılcık Şerbeti' dizisinde 'Begüm' gelişmesi Gold Film'in Show TV için çektiği fenomen dizi Kızılcık Şerbeti her hafta akıcı ve eğlenceli konusuyla seyirciyi ekran başına topluyor.
'Gönül Dağı' dizisine güzel transfer
'Gönül Dağı' dizisine güzel transfer TRT 1’in cumartesi akşamlarına damga vuran fenomen dizisi "Gönül Dağı"na yeni bir oyuncu geliyor.