transfer


Asena sahnelerden terzihaneye transfer oldu
Asena sahnelerden terzihaneye transfer oldu Asena, 15 Kasım'da gerçekleşecek defilesi öncesinde dikiş makinasının başına geçerek, sergilenecek olan gelinliklere son şekli verdi.
Barış Arduç'a yeni 'düşman'
Barış Arduç'a yeni 'düşman' Kısa süre önce baba olmanın sevincini yaşayan Barış Arduç'a yeni 'düşman'
"Yasak Elma" dizisinden "Avcı"ya sürpriz transfer!
"Yasak Elma" dizisinden "Avcı"ya sürpriz transfer! Bozdağ Film'in TRT için çekeceği "Avcı" dizisinin kadrosuna çok yetenekli bir oyuncu daha katıldı.
Tiyatro sanatçısı Turgay Tanülkü'den son dakika haberi
Tiyatro sanatçısı Turgay Tanülkü'den son dakika haberi Usta tiyatro sanatçısı Turgay Tanülkü; Ferhunde Hanımlar, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi milyonları ekrana kilitleyen dizilerde unutulmaz karakterlere can vermişti.
Ben Bu Cihana Sığmazam'a bomba transfer
Ben Bu Cihana Sığmazam'a bomba transfer Oktay Kaynarca’nın salı akşamlarına damgasını vuran yeni dizisi “Ben Bu Cihana Sığmazam” sezonun en çok izlenen projelerinin başında geliyor.
Yasak Elma dizisine son transfer!
Yasak Elma dizisine son transfer! "Yasak Elma" dizisi 6. sezonunda da ilgiyle izleniyor. Fenomen dizinin 150. bölümünde bir sürpriz yaşanacağı ve projenin ilk sezonlarında başrol oynayan Sevda Erginci'nin ekibe konuk oyuncu olacağı öğrenilmişti.
'Dikkat Köpek Var' dizisi sinemaya transfer oldu
'Dikkat Köpek Var' dizisi sinemaya transfer oldu Yapımcı ve oyuncu Nusret Toplar'ın daha önce dijitalde yayınlanan 'Dikkat Köpek Var' dizisi sinemada boy gösterecek.