Trendyol


DEMET ARTIK "MUTLU" DEĞİL, 728 MİLYONLUK TRENDYOL'UN 105 BİN KİŞİLİK MAĞDURLARI Geçtiğimiz aylarda eşi ve iş ortağı olan Evren Üçok ile olan evliliğini tek celsede bitiren ünlü işkadını ve şirket kurucusu Demet Mutlu, şimdilerde hiç 'Mutlu' değil...
Trendyol Sepette İyilik Festivali başlıyor Türkiye’nin lider, dünyanın önde gelen e-ticaret şirketlerinden Trendyol, Sepette İyilik Hareketi’nin birinci yılında Sepette İyilik Festivali düzenliyor. Sepette İyilik Festivali’nde sivil toplum kuruluşlarının binlerce ürününe ek olarak STK’ların devam eden projelerine destek olabilme imkanı sağla
Sepette İyilik hareketi 1 Milyon TL'yi aştı Sepette İyilik hareketi ile 31 sivil toplum kuruluşunun ürünlerini platformda tek bir çatı altında toplayarak, bugüne kadar bu ürünlerin satışlarından sivil toplum kuruluşlarına yarattığı kaynak 1 milyon TL’yi aştı.
Trendyol'a 115 milyon TL muafiyet “E-ticaret taşımalarına esnek uygulama modeli” olarak kamuoyuna yansıyan Karayolu Taşıma Yönetmeliği değişikliğinden, Çinli Alibaba’nın ortağı olduğu Trendyol'a muafiyet sağlandığı ortaya çıktı.
Demet Mutlu - Evren Üçok çifti boşandı Türkiye'nin lider, dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol'un kurucusu ve CEO'su Demet Mutlu ile hem hayat hem de iş ortağı olan Evren Üçok, sessiz sedasız boşandı.
Demet Mutlu: “Daha çok kadının dijital ekonomide var olmasını sağlayacağız” Trendyol, Türkiye’nin dört bir yanındaki kadınları dijital ekonomiye kazandırmak için KAGİDER (Türkiye Kadın Girişimciler Derneği) iş birliğinde ‘Gelecek Kadınların’ programını başlattı.
Trendyol ve Toplum Gönüllüleri Vakfı’ndan geleceğin liderlerine eğitim bursu Trendyol TOG işbirliği ile üniversite öğrencilerini desteklemek amacıyla Trendyol & TOG Eğitim Bursu’nu hayata geçirdi. Trendyol, burs programı ile hazırlık dahil üniversite eğitimi boyunca başarılı öğrencilerin yanında olacak. Geleceğin liderleri olan gençlere her zaman..