Trendyol


Trendyol Sanat’tan Sevgililer Günü’ne özel hediye seçenekleri
Trendyol Sanat’tan Sevgililer Günü’ne özel hediye seçenekleri Trendyol Sanat platformu, 14 Şubat Sevgililer Günü için özel ve sıra dışı hediyeleri satışa sundu.
Trendyol, Ukrayna pazarına girmeye hazırlanıyor
Trendyol, Ukrayna pazarına girmeye hazırlanıyor E-ticaret platformu Trendyol, Ukrayna pazarına girmeye hazırlandığını duyurdu.
Trendyol yarıyıl tatili için en çok satan çocuk kitaplarını derledi
Trendyol yarıyıl tatili için en çok satan çocuk kitaplarını derledi Masaldan öyküye, romandan anıya binlerce çocuk kitabını okurlarla buluşturan Trendyol, yarıyıl tatili için en çok satan kitaplardan bir derleme yaptı.
Trendyol, 'global moda endüstrisinde ezber bozan markalar' arasında yer aldı
Trendyol, 'global moda endüstrisinde ezber bozan markalar' arasında yer aldı Business of Fashion ve Mckinsey tarafından hazırlanan, 'Modanın Durumu, 2024' (The State of Fashion 2024) raporunda Trendyol, global moda endüstrisinde ezber bozan üçüncü nesil markalar arasında gösterildi.
Alibaba rekor antitröst cezası ödeyecek! Servet değerinde ceza
Alibaba rekor antitröst cezası ödeyecek! Servet değerinde ceza Alibaba, rekor ceza ile karşı karşıya. Trendyol'un sahibi olan Alibaba kendi ülkesinde antitröst soruşturmalardan kurtulamıyor.
Trendyol, Uluslararası Olimpiyat Komitesi’nin ilk Türk partneri oldu
Trendyol, Uluslararası Olimpiyat Komitesi’nin ilk Türk partneri oldu E-ticaret platformlarından Trendyol, Uluslararası Olimpiyat Komitesi’nin (IOC) resmi “E-Ticaret Hizmetleri Partner”i oldu.
Nakliyat İş: "Trendyol her türlü kanunsuzluğu yapıyor"
Nakliyat İş: "Trendyol her türlü kanunsuzluğu yapıyor" Trendyol işçileri sendikalaştıkları için işten atılmalarının ardından direnişlerinin 15. gününde Maslak'taki Trendyol Genel Merkezi önünde bir araya geldi.