Trendyol


DEMET MUTLU'NUN KURUCUSU OLDUĞU TRENDYOL HAKKINDA ZEHİR ZEMBEREK PAYLAŞIM
DEMET MUTLU'NUN KURUCUSU OLDUĞU TRENDYOL HAKKINDA ZEHİR ZEMBEREK PAYLAŞIM Kanal D ekranlarının ilgiyle izlenen programı "Neler Oluyor Hayatta"nın başarılı sunucusu Nur Tuğba Namlı'nın, Trendyol ile ilgili sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım kafaları karıştırdı.
Trendyol’dan Aydın Ayaydın hakkında suç duyurusu
Trendyol’dan Aydın Ayaydın hakkında suç duyurusu Son dönemde yazılarında sık sık Trendyol’a ilişkin iddialarda bulunan Aydın Ayaydın’a Trendyol tarafından suç duyurusunda bulunulduğunu öğrenildi.
REKABET KURUMU TRENDYOL'A SORUŞTURMA AÇILMASINA KARAR VERDİ
REKABET KURUMU TRENDYOL'A SORUŞTURMA AÇILMASINA KARAR VERDİ Rekabet Kurumu, Trendyol ve aynı ekonomik bütünlük içinde yer alan diğer teşebbüsler hakkında rekabeti engelleme gerekçesiyle soruşturma açılmasına karar verdi.
DEMET MUTLU'NUN KURUCUSU OLDUĞU  TRENDYOL MÜŞTERİLERİNE SAHTE ÜRÜN TUZAĞI!
DEMET MUTLU'NUN KURUCUSU OLDUĞU TRENDYOL MÜŞTERİLERİNE SAHTE ÜRÜN TUZAĞI! Online alışveriş mecrasında tekel olma yolunda ilerleyen Trendyol üzerinden satılan marka ayakkabıların benzerleri, tüketicileri çileden çıkartıyor.
TRENDYOL HAKKINDA SAHTE ÜRÜN SATIYOR İDDİASI ORTAYA ATILDI
TRENDYOL HAKKINDA SAHTE ÜRÜN SATIYOR İDDİASI ORTAYA ATILDI Geçtiğimiz aylarda eşi ve iş ortağı olan Evren Üçok ile olan evliliğini sessiz sedasız tek celsede bitiren Demet Mutlu zor günlerden geçiyor.
Rekabet Kurulu’ndan flaş Trendyol kararı!
Rekabet Kurulu’ndan flaş Trendyol kararı! Rekabet Kurulu, DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş (Trendyol) hakkında pazaryerinde satış yapan satıcılar arasında ayrımcılık yaptığı gerekçesiyle geçici tedbir kararı aldı.
DEMET ARTIK "MUTLU" DEĞİL, 728 MİLYONLUK TRENDYOL'UN 105 BİN KİŞİLİK MAĞDURLARI
DEMET ARTIK "MUTLU" DEĞİL, 728 MİLYONLUK TRENDYOL'UN 105 BİN KİŞİLİK MAĞDURLARI Geçtiğimiz aylarda eşi ve iş ortağı olan Evren Üçok ile olan evliliğini tek celsede bitiren ünlü işkadını ve şirket kurucusu Demet Mutlu, şimdilerde hiç 'Mutlu' değil...