Tuğba Özerk


Sahneye sarhoş çıktığı iddia edilen Tuğba Özerk'e dinleyicilerden tepki
Sahneye sarhoş çıktığı iddia edilen Tuğba Özerk'e dinleyicilerden tepki Yılbaşı gecesi Antalya'da bir otelde dinleyicilerle buluşan şarkıcı Tuğba Özerk'in sahnedeki değişik tavırları ve şarkıyı söyleyememesi olay oldu. Bir dinleyici, görüntüleri sosyal medyada paylaşarak "Gecemizi mahvetti, sahneye sarhoş çıktı" iddiasında bulundu.
Ozan Doğulu polemiğe dahil olmadı
Ozan Doğulu polemiğe dahil olmadı Önceki gün sevgilisi Hera Aslan ile birlikte objektiflere yansıyan ünlü aranjör Ozan Doğulu, gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Edis'ten Tuğba Özerk'e bomba yanıt
Edis'ten Tuğba Özerk'e bomba yanıt Şarkıcı Tuğba Özerk, popçu Edis, Zeynep Bastık ve Reynmen'e sert eleştirilerde bulunmuştu
TUĞBA ÖZERK KLİBİNİ DOLANDIRILAN ANADOLUFARM MAĞDURLARININ PARASIYLA MI ÇEKTİ?
TUĞBA ÖZERK KLİBİNİ DOLANDIRILAN ANADOLUFARM MAĞDURLARININ PARASIYLA MI ÇEKTİ? Cezaevine girmeden önce ikinci Çiftlikbank olan Anadolufarm’ın başdolandırıcısı İsa Karademir ile aşk yaşadığı ve ondan araba ve pahalar hediyeler aldığı iddia edilen Tuğba Özerk; ‘’Koltuklar Kitaplar’’ teklisine Raffles Otel’de klip çekti.
‘İyi Ki Doğdun Kayahan' konseri bu kez radyoda
‘İyi Ki Doğdun Kayahan' konseri bu kez radyoda 2015 yılında vefat eden Kayahan için her yıl düzenlenen ‘İyi Ki Doğdun Kayahan' konseri, bu sene de pandemi nedeniyle gerçekleşmeyecek.
Tuğba Özerk'in gizemli sevgilisi suç örgütü lideri mi?
Tuğba Özerk'in gizemli sevgilisi suç örgütü lideri mi? Popçu Tuğba Özerk’in Bebek’te yürürken muhabirlere yakalanan gizemli sevgilisi muhabirleri görünce saklanmaya çalışmıştı.
İsa Karademir vurgun parasıyla Tuğba Özerk’e ev ve araba mı aldı?
İsa Karademir vurgun parasıyla Tuğba Özerk’e ev ve araba mı aldı? Anadolu Farm’ın Kurucusu İsa Karademir’in cezaevine girmeden önce popçu Tuğba Özerk ile aşk yaşadığı iddia edildi.