tümör


Kanserde tarihi bir adım: İlk yerli, 'Hedefe yönelik kanser ilacı'
Kanserde tarihi bir adım: İlk yerli, 'Hedefe yönelik kanser ilacı' Dünyanın en önemli kanser merkezlerinin başında gelen MD Anderson Cancer Center’da yaklaşık 30 yıldır pek çok çığır açan araştırmaya imza atan Türk bilim insanı Prof. Dr. Bülent Özpolat, geçtiğimiz ay Sağlık Bakanlığı tarafından düzenlenen Türk Dünyası Tıp Kurultayı’na katılmak üzere İstanbul'da...
Burcu Kara oğlunun gözünde çıkan tümörle nasıl savaştı?
Burcu Kara oğlunun gözünde çıkan tümörle nasıl savaştı? Ünlü reklamcı Fırat Doğu Parlak’la mutlu bir evliliği olan ünlü oyuncu Burcu Kara, büyük oğlu Ali'nin yaşadığı bir sağlık sorunundan bahsetti ve annelere değerli bilgiler verdi.
Kanser tedavisi gören 66 yaşındaki aktörden acı haber
Kanser tedavisi gören 66 yaşındaki aktörden acı haber Meksikalı ünlü oyuncu David Ostrosky'den acı haber geldi.
Ayhan Sicimoğlu hasta olan 40 yıllık eşini terk etti!
Ayhan Sicimoğlu hasta olan 40 yıllık eşini terk etti! Sabah Gazetesi yazarı Bülent Cankurt, Ayhan Sicimoğlu'nun hastalandığı için eşini terk ettiğini yazdı.
Baş ve diş ağrısı için gitti, beyin tümöründen hayatını kaybetti!
Baş ve diş ağrısı için gitti, beyin tümöründen hayatını kaybetti! Hakkari'de baş ve diş ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede beyninde tümör olduğu belirlenip, ameliyat edilen Şilan Temel (26), yaşamını yitirdi.
Podyumların ünlü modelinin kanserle savaştığı ortaya çıktı
Podyumların ünlü modelinin kanserle savaştığı ortaya çıktı Podyumların sarışın modeli pankreas kanserine karşı sürdürdüğü savaşını ve bundan sonrasında neler yapacağını açıkladı.
Akdeniz tipi beslenmeyle kolon kanseri riski azaltılabilir
Akdeniz tipi beslenmeyle kolon kanseri riski azaltılabilir Özellikle son yıllarda genel kolon kanseri vaka sayısında azalma olmasına rağmen, genç yaşta kolon kanseri tanısı alan hasta sayısının arttığını vurgulayan Gastroenteroloji Uzmanı Prof. Dr. Orhan Kocaman, hayati uyarılarda bulundu.