Tunceli


Zırhlı otobüsün egzozundan çıkan karbonmonoksit gazı 9 polisi zehirledi
Zırhlı otobüsün egzozundan çıkan karbonmonoksit gazı 9 polisi zehirledi Tunceli'de zırhlı otobüsün egzozundan çıkan karbonmonoksit gazının, kliması çalışan öndeki zırhlı otobüse dolması sonucu 9 polis zehirlendi.
Gülistan Doku bin gündür kayıp
Gülistan Doku bin gündür kayıp Tunceli'de 5 Ocak 2020’de ortadan kaybolan ve ailenin şikayetini üzerine başlatılan Gülistan Doku soruşturmasında geçen üç yıla yakın sürede bir arpa boyu yol alınmadı.
AKP Tunceli İl Başkanı Sercan Özaydın askeri törenle karşılandı!
AKP Tunceli İl Başkanı Sercan Özaydın askeri törenle karşılandı! Bir jandarma karakolunu ziyaret eden AKP Tunceli İl Başkanı Sercan Özaydın askeri törenle karşılandı. Askerlerin, il başkanı önünde esas duruştaki fotoğrafları infial yarattı. Sözcü Gazetesi'ne konuşan CHP Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu, karakol komutanının görevden alındığını söyledi.
Fazıl Say, Munzur Nehri kıyısında konser verdi
Fazıl Say, Munzur Nehri kıyısında konser verdi Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say, 'Munzur Nehri ve Çevre kirliliği' konusunda farkındalık oluşturmak için Munzur Nehri kıyısanda konser verdi. Mezzosoprano Serenad Bağcan'ın eşlik ettiği konseri binlerce kişi izledi.
Tunceli'de sabah saatlerinde korkutan deprem!
Tunceli'de sabah saatlerinde korkutan deprem! AFAD'ın internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Tunceli'de saat 08.29'da 3.5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
Fazıl Say Ovacık’ta konser verecek
Fazıl Say Ovacık’ta konser verecek Piyanist Fazıl Say, 28 Mayıs’ta Tunceli’de halk konseri verecek.
Bingöl'de 4.7 büyüklüğünde deprem
Bingöl'de 4.7 büyüklüğünde deprem Bingöl'de, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) verilerine göre 4.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Bingöl ve ilçelerinin yanı sıra Elazığ ve Tunceli'nin bazı ilçelerinden de hissedilen depremde alınan ilk bilgiye göre herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı.