turizm


İzmir'de bayram yoğunluğu 280 bin 713 araç girişi oldu
İzmir'de bayram yoğunluğu 280 bin 713 araç girişi oldu Kurban Bayramı tatili nedeniyle, yerli turistlerin tercih noktalarından İzmir'e 23-26 Haziran'da 280 bin 713 araç girişi gerçekleşti.
Bodrum'a 4,5 günde 100 bin araç giriş yaptı
Bodrum'a 4,5 günde 100 bin araç giriş yaptı Muğla'nın dünyaca ünlü turistik ilçesi Bodrum’a 4,5 günde 100 bin aracın giriş yaptığı bildirildi. İlçe girişinde geniş güvenlik önlemi alan jandarma ekipleri, narkotik ve bomba arama köpeği 'Efor' ile araçları didik diki arıyor.
Müzik yasağı kalktı, eğlence mekanları doldu!
Müzik yasağı kalktı, eğlence mekanları doldu! Müzik yasağının kaldırıldığı Antalya'da tatilciler, gece kulüplerinde sabaha kadar eğlendi. Eğlence mekanları da 3 yıllık aranın ardından yasağın kaldırılmasını dans ve müzik koreografisi ile kutladı.
Antalya havada yeni turist rekoru kırdı!
Antalya havada yeni turist rekoru kırdı! Antalya Valisi Ersin Yazıcı, havayoluyla kente gelen yabancı turist sayısında 17 Haziran Cumartesi günü 86 bin 278 kişi ve 1081 uçak sayısıyla yeni bir rekor kırıldığını açıkladı.
Torunlarının mirasına göz diken dededen şoke eden sahte senet planı!
Torunlarının mirasına göz diken dededen şoke eden sahte senet planı! İstanbul'da 5 yıl önce vefat eden turizmci Erol Türköz, 100 milyonluk mirasını 11 ve 12 yaşındaki kızlarına bıraktı. Dede Atilla Türköz'ün ise sahte senet planı yaparak mirasın torunlarına ve gelinine gitmesini önlemeye çalıştığı iddia edildi. Taraflar davalık oldu.
Antalya'da sıcaklıklar artınca sahil doldu!
Antalya'da sıcaklıklar artınca sahil doldu! Antalya'da hava sıcaklığının 28 dereceye ulaşmasıyla Konyaaltı Sahili doldu.
Kapadokya’da bayram öncesi otellerin doluluk oranı yüzde 75’e ulaştı!
Kapadokya’da bayram öncesi otellerin doluluk oranı yüzde 75’e ulaştı! Türkiye'nin önemli turizm merkezlerinden Kapadokya bölgesinde Ramazan Bayramı öncesi otellerin doluluk oranları yüzde 75’e ulaştı.