Türkan Şoray


Rol arkadaşlarından Kartal Tibet'e hüzünlendiren veda
Rol arkadaşlarından Kartal Tibet'e hüzünlendiren veda Yeşilçam'ın usta ismi oyuncu, senarist ve yönetmen Kartal Tibet, 83 yaşında hayata veda etti.
Mehtap Ar son yolculuğuna uğurlandı
Mehtap Ar son yolculuğuna uğurlandı Ünlü oyuncu Mehtap Ar, vefatıyla herkesi yasa boğdu. Mehtap Ar'ın ablası Müjde Ar ile oğlu Söz Ar cenaze töreninde gözyaşlarını tutamadı.
'Baraj' dizisinden üzücü haber
'Baraj' dizisinden üzücü haber Sezon sonunun yaklaşmasıyla beraber tek tek dizilerin final tarihleri de belli olmaya başladı.
Burak Yörük'ün hayalinde Türkan Şoray var
Burak Yörük'ün hayalinde Türkan Şoray var Son dönemin adından söz ettiren genç oyuncularından Burak Yörük, konuşulacak açıklamalarda bulundu.
Beykoz Acarkent’teki 26 milyon liralık villa gündem yarattı!
Beykoz Acarkent’teki 26 milyon liralık villa gündem yarattı! Milyonların havada uçuştuğu emlak sektöründe satılığa çıkan bir villanın reklamı yüksek parasıyla olmasa da içeriğiyle herkesi şaşırttı.
Mesut Özil-Amine Gülşe çifti şöhret isimlere komşu oldu
Mesut Özil-Amine Gülşe çifti şöhret isimlere komşu oldu Çamlıca'daki villaları tadilatta olan Mesut Özil-Amine Gülşe çifti, geçici olarak ünlü isimlerin yaşadığı Beykoz Çubuklu'daki bir siteye yerleşti.
Özge Yağız'ın en büyük hayali Türkan Şoray'la tanışmak
Özge Yağız'ın en büyük hayali Türkan Şoray'la tanışmak Türkan Şoray’ın tahtına aday gösterilen Özge Yağız, efsane oyuncuyla daha tanışmadıklarını söyledi.