Türkan Şoray


Hangi dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Türkan Şoray hayranı çıktı?
Hangi dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Türkan Şoray hayranı çıktı? Dünyaca ünlü Hollywood yıldızı, Instagram hesabından Türk sinemasının ünlü oyuncusu Türkan Şoray ile ilgili bir paylaşımda bulundu.
Türkan Şoray: "Her şey sevgiyle başlar"
Türkan Şoray: "Her şey sevgiyle başlar" İstanbul Kartal Belediyesi ve Kartal Halk Eğitim Merkezi, ‘Hayat Boyu Öğrenme Haftası’ kapsamında Kadın Emeği Festivali’ne ev sahipliği yaptı.
'Anneler Günü' etkinliğine katılan Türkan Şoray duygulandı
'Anneler Günü' etkinliğine katılan Türkan Şoray duygulandı Ünlü oyuncu Türkan Şoray, Bursa’da katıldığı özel bir okul tarafından düzenlenen ‘Anneler Günü' etkinliğinde duygu dolu anlar yaşadı.
Yağmur Ünal'dan şaşırtan nikah haberi! Babası Cihan Ünal'ın haberi var mı?
Yağmur Ünal'dan şaşırtan nikah haberi! Babası Cihan Ünal'ın haberi var mı? Türkan Şoray, kızı Yağmur'a evlenmesi konusunda baskı yaptığı iddia edilirken gözler babası Cihan Ünal'a çevrildi.
"Devlerin Aşkı" filminin dizisine telif engeli
"Devlerin Aşkı" filminin dizisine telif engeli Gold Film’in FOX için çekmeyi planladığı projeler arasında Osman Seden’in yönettiği 1976 yapımı “Devlerin Aşkı” projesi de vardı.
Hülya Koçyiğit'in buruk yaş günü
Hülya Koçyiğit'in buruk yaş günü Bugün 75 yaşına basan Hülya Koçyiğit, doğum gününü kendisiyle aynı gün doğan en yakın arkadaşı Fatma Girik'siz buruk bir şekilde kutlayacak.
Yüsra Geyik: "Türkan Şoray kurallarım yok"
Yüsra Geyik: "Türkan Şoray kurallarım yok" "Bozkır" dizisiyle setlere geri dönen oyuncu Yüsra Geyik, bir derginin gecesinde görüntülendi.