Turkcell


Turkcell'den deprem bölgesinde ‘E-birliktelik’ kampanyasına destek
Turkcell'den deprem bölgesinde ‘E-birliktelik’ kampanyasına destek Turkcell, 11 ili etkileyen deprem felaketinden sonra yaraları sarmak ve yeniden kalkınmaya destek olmak amacıyla başlattığı Gönül Bağı Projeleri’nin yanı sıra farklı kampanyalarla da depremzede esnafın yanında olmayı sürdürdüğünü duyurdu.
"Aşık Shakespeare" oyunu sesli betimlemeyle sahneye taşındı
"Aşık Shakespeare" oyunu sesli betimlemeyle sahneye taşındı Turkcell, Hayal Ortağım uygulaması ile Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde sergilenen ‘Aşık Shakespeare’ oyununu sesli betimleme ile ilk olarak tiyatro sahnesine taşıdı.
Turkcell, "Türkiye’nin En İyi İş Yeri" seçildi
Turkcell, "Türkiye’nin En İyi İş Yeri" seçildi Turkcell, en geniş katılımlı iş yeri araştırmalarından Kincentric Best Employers 2024 programında ‘Türkiye’nin En İyi İş Yeri’ seçildi. Turkcell bu ödüle ‘çalışan bağlılığı’, ‘çeviklik’, ‘bağlı kılan liderlik’ ve ‘yetenek’ alanlarındaki performansıyla layık görüldü.
Kerem Bürsin'den çok üzücü haber
Kerem Bürsin'den çok üzücü haber "Mavi Mağara" isimli sinema filminin sıcak prova çekimlerine dün başlaması beklenen Kerem Bürsin'in sağlığıyla ilgili üzücü gelişme...
Turkcell, Smart Site ile 7 ayda 2 bin 500'e yakın saha ziyaretini azalttı
Turkcell, Smart Site ile 7 ayda 2 bin 500'e yakın saha ziyaretini azalttı Turkcell, iş süreçlerini dijitalleştirmeye ve çevresel etkisini düşürmeye yönelik oluşturduğu Smart Site sayesinde son 7 ayda 2 bin 500'e yakın saha ziyaretini azaltmayı başardığını duyurdu.
Kerem Bürsin aktörlükten kazanmadığını reklamlardan kazanıyor!
Kerem Bürsin aktörlükten kazanmadığını reklamlardan kazanıyor! Hem ülkemizde, hem de yurt dışında geniş bir hayran kitlesi olan Kerem Bürsin büyük bir markayla daha reklam anlaşması daha yaptı.
Turkcell, 2023 yılı dördüncü çeyrek finansal sonuçlarını açıkladı
Turkcell, 2023 yılı dördüncü çeyrek finansal sonuçlarını açıkladı Turkcell, 2023 yılı finansal ve operasyonel sonuçları ile 2024 yılı stratejik hedeflerini düzenlediği basın toplantısıyla açıkladı.