Türker Ertürk


Türker Ertürk'ten Halk Tv'de çarpıcı açıklamalar
Türker Ertürk'ten Halk Tv'de çarpıcı açıklamalar Emekli Amiral, araştırmacı yazar Türker Ertürk, X hesabından çarpıcı bir paylaşımda bulundu.
"Sarıkamış'ı Almanlar, Suriye'yi Amerikalılar açtı ama biz savaştık!"
"Sarıkamış'ı Almanlar, Suriye'yi Amerikalılar açtı ama biz savaştık!" Emekli Amiral, araştırmacı yazar Türker Ertürk'ten ses getirecek satırlar...
Türker Ertürk: "Şeyhin motivasyonu İngilizlerden ve Vahdettin’den!"
Türker Ertürk: "Şeyhin motivasyonu İngilizlerden ve Vahdettin’den!" Emekli Amiral, araştırmacı yazar Türker Ertürk, X hesabından çarpıcı bir paylaşımda bulundu.
Türker Ertürk'ten Rusya-Ukrayna savaşına dair ses getiren paylaşım
Türker Ertürk'ten Rusya-Ukrayna savaşına dair ses getiren paylaşım X hesabından paylaşımda bulunan Emekli Amiral, araştırmacı yazar Türker Ertürk, çarpıcı bir yorumda bulundu.
Türker Ertürk Yeni Şafak Gazetesi'nin manşetini paylaşıp sordu
Türker Ertürk Yeni Şafak Gazetesi'nin manşetini paylaşıp sordu Yeni Şafak'ın bugünkü manşetini X hesabından paylaşan Emekli Amiral, araştırmacı yazar Türker Ertürk, çarpıcı bir yorumda bulundu.
Netanyahu'nun Cehennem Gibi Gazze Tüneli Planını Türker Ertürk Deşifre Etti!
Netanyahu'nun Cehennem Gibi Gazze Tüneli Planını Türker Ertürk Deşifre Etti! Emekli Amiral, araştırmacı yazar Türker Ertürk, Sözcü televizyonunun canlı yayınında çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Türker Ertürk yazdı: "Yehova'nın Lütfu"
Türker Ertürk yazdı: "Yehova'nın Lütfu" Emekli Amiral, araştırmacı yazar Türker Ertürk'ten ses getirecek satırlar...