Tuvana Türkay


Didem Sarı'nın sevgilisinden İzzet Antebi'ye kuaförde dayak!
Didem Sarı'nın sevgilisinden İzzet Antebi'ye kuaförde dayak! İş insanı İzzet Antebi 12 yıllık eşi Didem Sarı’dan geçen yıl boşandı. Haziranda da oyuncu Tuvana Türkay ile aşk yaşamaya başladı.
Tuvana Türkay - İzzet Antebi aşkı bitti mi?
Tuvana Türkay - İzzet Antebi aşkı bitti mi? Güzel oyuncu Tuvana Türkay; uzun süredir birlikte görüntü vermediği sosyetik İzzet Antebi ile ilgili soruya yanıt verdi.
İzzet Antebi - Tuvana Türkay aşkı hızlı ilerliyor
İzzet Antebi - Tuvana Türkay aşkı hızlı ilerliyor Tuvana Türkay, önceki akşam sevgilisi İzzet Antebi’nin anne ve babasıyla buluştu. Güzel oyuncunun, sosyetik aileyle kaynaşması “Yakında evlilik var” yorumları yaptırdı.
İzzet Antebi'nin gergin gecesi
İzzet Antebi'nin gergin gecesi Tuvana Türkay-İzzet Antebi çifti, önceki gün Yeniköy'de gece yürüyüşüne çıktı.
"Fuad" filminin ilk gösterimi Saraybosna'da yapıldı
"Fuad" filminin ilk gösterimi Saraybosna'da yapıldı Emre Kızılırmak ile Tuvana Türkay'ı buluşturan "Fuad" filmi ilk olarak Saraybosna Film Festivali'nde gösterildi.
Didem Sarı eski eşi İzzet Antebi'ye isyan etti!
Didem Sarı eski eşi İzzet Antebi'ye isyan etti! 12 yıllık evliliklerini Mayıs ayında bitiren Didem Sarı ve İzzet Antebi arasında sular durulmuyor.
Didem Sarı ve İzzet Antebi'nin skandallar zincirinde bomba patladı!
Didem Sarı ve İzzet Antebi'nin skandallar zincirinde bomba patladı! İzzet Antebi’nin eski eşi Didem Sarı “Çağla Şıkel”le ilgili ifşa mesajları yayınlamıştı. İşin arka planında yeni bir skandal patladı.