Tuvana Türkay


Emre Kızılırmak ve Tuvana Türkay Ardahan'da dizi çekiyor Ünlü oyuncular Emre Kızılırmak ve Tuvana Türkay, Ardahan'da ‘Fuad' adlı yeni dizinin çekimleri için kamera karşısına geçti.
Erdal Beşikçioğlu ile Nur Fettahoğlu 11 yıl sonra yeniden bir arada 2010 yılında ‘Kurtlar Vadisi Filistin' sinema filminde rol alan Erdal Beşikçioğlu ile Nur Fettahoğlu, bu sefer dizi projesinde bir araya geldi.
Ünlü isimleri buluşturan projede sürpriz isim! Erdal Beşikçioğlu'nun Star için çok iddialı bir projeye başlayacağı geçen hafta basında yer almıştı.
Tuvana Türkay: "Başlık parası dört öküz..." Afrika seyahatinden fotoğraf paylaşan Tuvana Türkay “Sağdaki arkadaş, 4 öküz karşılığında beni almak için ailemle ciddi pazarlığa girmişti' diye yazdı.
Tuvana Türkay: "Evime vergi müfettişi gönderdiler" Oyuncu Tuvana Türkay, başına gelen ilginç bir olayı anlattı.
Tuvana Türkay'dan aşk mesajı Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan oyuncu Tuvana Türkay, son paylaşımına düştüğü notla dikkat çekti.
Tuvana Türkay: "Hastalık sürecini çok zor geçirdim" Geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncu Tuvana Türkay'ın da Corona virüse yakalandığı ortaya çıkmıştı.