Tuvana Türkay


Tuvana Türkay: "Sette dönen şantajları bana anlattırmayın!" Geçirdiği estetik operasyonları ti'ye alınan ve ‘Ağır Romantik' filmindeki rol arkadaşı Onur Tuna'ya yaptığı gafla uzun süre konuşulan Tuvana Türkay, konuların yeniden gündeme gelmesine isyan etti.
Tuvana Türkay: "Kalbim maneviyata atıyor" 'Kağıt Ev' dizisinde oynayan Tuvana Türkay, canlandırdığı "Azra" karakterinin aksine hırslı biri olmadığını söyledi.
Tuvana Türkay'ın kısmeti açıldı "Kağıt Ev" dizisiyle ekranda olan Tuvana Türkay'ın şansı açıldı.
Tuvana Türkay bu kez çok farklı bir rolü canlandıracak Güzel oyuncu Tuvana Türkay, Erdal Beşikçioğlu ile Nur Fettahoğlu'nun başrollerini paylaştığı "Kağıt Ev" dizisine dahil oldu.
Nişantaşı'nda görüntülenen Tuvana Türkay sinir krizi geçirdi Bir süredir ortalarda görünmeyen oyuncu Tuvana Türkay, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Görüntü vermek istemeyen oyuncu, "Beni çekmeyin, yapımcım konuşmamı yasakladı" dedi.
'Kağıt Ev' dizisinin afişi görücüye çıktı! Başrollerini; Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay, Can Nergis ve Nihal Koldaş’ın paylaştığı "Kağıt Ev" dizisinin merakla beklenen afişi yayınlandı.
'Kağıt Ev' dizisinin çekimleri başladı Star TV’nin yeni dizisi "Kağıt Ev"in çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.