Tuvana Türkay


Tuvana Türkay ile aşk yaşayan iş adamı İzzet Antebi'ye feci dayak!
Tuvana Türkay ile aşk yaşayan iş adamı İzzet Antebi'ye feci dayak! 12 yıllık evliliği sonrası ünlü manken Tuvana Türkay'la birlikte olan İzzet Antebi'nin İstinye'deki bir restoran çıkışında dövüldü. İzzet Antebi, kendisini darp eden şahsın eski eşi Didem Sarı'nın sevgilisi olduğunu ileri sürerek şikâyetçi oldu.
Tuvana Türkay ve İzzet Antebi tatilde sobelendi
Tuvana Türkay ve İzzet Antebi tatilde sobelendi Ünlü oyuncu ve şarkıcı Tuvana Türkay, gönlünü iş insanı İzzet Antebi'ye kaptırmıştı. Türkay, yeni sevgilisiyle Bodrum'da objektiflere takıldı.
Tuvana Türkay cici anneliğe çabuk alıştı
Tuvana Türkay cici anneliğe çabuk alıştı 4 aydır sevgili olan oyuncu Tuvana Türkay ve işadamı İzzet Antebi, gazetecileri görünce panik yaptı.
İzzet Antebi - Tuvana Türkay aşkı ilk kez belgelendi
İzzet Antebi - Tuvana Türkay aşkı ilk kez belgelendi Ünlü oyuncu ve şarkıcı Tuvana Türkay, kalbini iş insanı İzzet Antebi'ye kaptırdı.
İzzet Antebi - Tuvana Türkay aşkında yeni gelişme
İzzet Antebi - Tuvana Türkay aşkında yeni gelişme Gençliğinde hızlı bir playboy olan İzzet Antebi boşandıktan yedi ay sonra sahalara geri döndü ve oyuncu ve şarkıcı Tuvana Türkay ile aşk yaşamaya başladı.
Tuvana Türkay sosyetik isimle aşk yaşıyor!
Tuvana Türkay sosyetik isimle aşk yaşıyor! Oyuncu Tuvana Türkay iş insanı İzzet Antebi ile yeni bir aşka yelken açtı. İkili birlikte Bodrum'a tatile gitti. Mekanlardan ayrı ayrı çıksalar da aşkları belgelendi.
Tuvana Türkay jet hızıyla uzaklaştı
Tuvana Türkay jet hızıyla uzaklaştı Önceki gün Bebek'teki bir mekandan çıkarken görüntülenen Tuvana Türkay, basın mensuplarının sorularını yanıtlamamak için koşar adım taksiye bindi. Türkay'ın bu kaçışına anlam verilemedi.