Tuvana Türkay


İzzet Antebi Tuvana Türkay'dan ayrılır ayrılmaz çapkınlıkta yakalandı!
İzzet Antebi Tuvana Türkay'dan ayrılır ayrılmaz çapkınlıkta yakalandı! Tuvana Türkay’la uzun süreli ilişkisi ihanet iddiaları yüzünden biten İzzet Antebi, geçtiğimiz gece ortaya çıktı. Gizemli bir kadınla görüntülenen Antebi, önce kaçtı sonra da yakalanınca, "O kadının benimle alakası yok" dedi.
İzzet Antebi ayrılık haberleriyle ilgili sessizliğini bozdu
İzzet Antebi ayrılık haberleriyle ilgili sessizliğini bozdu Tuvana Türkay, geçtiğimiz yıl iş insanı İzzet Antebi ile yeni bir aşka yelken açmıştı. İkilinin ayrıldığı söyleniyordu...
Tuvana Türkay - İzzet Antebi aşkı rezaletle bitti!
Tuvana Türkay - İzzet Antebi aşkı rezaletle bitti! Tuvana Türkay ile İzzet Antebi aşkı skanlla sona erdi... Güzel oyuncu ile sosyetik iş insanı, geçtiğimiz Mart'tan beri beraberdi.
Didem Sarı ve Kayacan Akarsu'nun aşkı 'şiddetli' bitti!
Didem Sarı ve Kayacan Akarsu'nun aşkı 'şiddetli' bitti! Didem Sarı'nın boşandıktan sonra aşk yaşadığı Kayacan Akarsu ile yollarını ayırdı.
Tuvana Türkay panikleyerek Boğaz'ın serin sularına atladı!
Tuvana Türkay panikleyerek Boğaz'ın serin sularına atladı! Bir süredir sosyetik İzzet Antebi ile mutlu bir birliktelik yaşadığı bilinen oyuncu Tuvana Türkay'dan şoke eden haber...
Murat Göğebakan'ın biyografi filminde bomba 'Sema Bekmez' detayı!
Murat Göğebakan'ın biyografi filminde bomba 'Sema Bekmez' detayı! Murat Göğebakan'ın hayat hikâyesini anlatan "Kalbim Yaralı" filminin kadın oyuncuları merak konusuydu.
Murat Göğebakan'ın filminin kadrosu netleşti
Murat Göğebakan'ın filminin kadrosu netleşti 2014 yılında vefat eden merhum sanatçı Murat Göğebakan'ın biyografisinin anlatılacağı 'Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı' filminin hazırlıkları tamamlandı.