Twitter


Twitter'dan "mavi tik" alternatifi
Twitter'dan "mavi tik" alternatifi Twitter, belirli şartları yerine getiren Blue abonelerinin profilinde "Resmi" etiketi yer alacağını açıkladı.
Ünlü yıldızlar Twitter hesaplarını kapatmaya başladı!
Ünlü yıldızlar Twitter hesaplarını kapatmaya başladı! Elon Musk'ın üst yöneticileriyle yolları ayırdığı Twitter'da yaprak dökümü yaşanıyor. Hindistan'da çalışanların %90'ının işten çıkarıldığı platform ünlüler tarafından da protesto ediliyor.
Twitter'da "sahte hesap avı" başlıyor!
Twitter'da "sahte hesap avı" başlıyor! Ünlülerin hesaplarını taklit ederek açılan hesaplar nedeniyle dolandırılan kişi sayısı her geçen gün artıyor.
Elon Musk’tan Twitter mavi tik kararında geri adım!
Elon Musk’tan Twitter mavi tik kararında geri adım! Twitter mavi tik doğrulama rozetini yeniden düşünmeye başladı. Şirket, ücretli mavi tiki ABD ara seçimlerinden sonra uygulayacak.
Prof. Dr. Naci Görür'den 'tedbir' tepkisi!
Prof. Dr. Naci Görür'den 'tedbir' tepkisi! İzmir, Antalya ve Muğla’da meydana gelen depremler, önlem konusunu bir kez daha gündeme getirdi.
Elon Musk’ın yeni Twitter planı ortaya çıktı!
Elon Musk’ın yeni Twitter planı ortaya çıktı! Twitter’ı satın aldıktan sonra mavi tik için ücret alınması gerektiğine değinen Elon Musk, şirkette yeni bir dönem başlattı.
Elon Musk Twitter'da önüne gelen herkesi kovuyor
Elon Musk Twitter'da önüne gelen herkesi kovuyor Elon Musk, popüler sosyal medya platformu Twitter’ı satın aldıktan sonra radikal değişiklikler yapmak istediğini söylemişti.