Twitter


Sedat Peker'den bomba Veyis Ateş paylaşımı Sedat Peker, Veyis Ateş'in gazeteci Uğur Dündar hakkında yaptığı açıklamalar üzerine sosyal medyada dikkat çeken ifadeler kullandı.
Ezgi Eyüboğlu'ndan Ankaralıları şok eden paylaşım Ünlü oyuncu Ezgi Eyüboğlu “Ankara’nın en sevdiğim yanı İstanbul’a dönüşü” diye mesaj attı. Ezgi Eyüboğlu, paylaşımının ardından Ankaralılar’dan tepki aldı.
Gülben Ergen'in bitmez tükenmez enerjisi Kariyeri başarılarla dolu olan Gülben Ergen; kendisini her daim hedefe koyan düşman gözlere inat çalışmaya, üretmeye ve kazanmaya devam ediyor...
Sedat Peker'den yeni ses kaydı iddiası! Sedat Peker, yeni ses kaydı ve WhatsApp yazışmalarını ifşa edeceğini söyledi.
Zülfü Livaneli'den Mikis Theodorakis'e veda Yunanistan'ın ünlü bestecisi ve sanatçısı Mikis Theodorakis, 96 yaşında öldü. Zülfü Livaneli uzun zaman birlikte eserler ürettiği sanatçı için, "Hayatta ve sanatta en büyük dostlarımdan birini Mikis Theodorakis'i kaybettim" dedi.
Vefat eden Ferhan Şensoy'un kızı Derya Şensoy'dan ilk açıklama Usta oyuncu Ferhan Şensoy, bir süredir tedavi gördüğü hastanede dün gece hayatını kaybetti.
Aleyna Tilki isyan etti: "Benden sonra sıra kardeşimde mi!" Açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen şarkıcı Aleyna Tilki, geçtiğimiz gün Twitter hesabından yaptığı paylaşımla adeta ateş püskürdü.