Twitter


Caner Topçu'nun sözleri eski rol arkadaşını kızdırdı
Caner Topçu'nun sözleri eski rol arkadaşını kızdırdı Eski rol arkadaşları Caner Topçu ve Rabia Soytürk arasında ipler gerildi. "Dönence" dizisindeki yeni partneri Sümeyye Aydoğan'ı öven Topçu, Soytürk'ü kızdırınca ikili sözlü atışmaların ardından birbirlerini takipten çıktı.
CHP - Halk TV arasında kılıçlar çekildi!
CHP - Halk TV arasında kılıçlar çekildi! CHP, Halk TV ile tüm ilişkisini sonlandırdı. Bunun ilk etkilerini de Serhan Asker'in sunduğu "Görkemli Hatıralar" programı yaşadı. Program iptal edildi…
BTK duyurdu: Twitter'a reklam yasağı
BTK duyurdu: Twitter'a reklam yasağı Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), Twitter'a reklam verilmesini yasakladı.
Uğur Dündar: "Erdoğan'a şapka çıkarıyorum!"
Uğur Dündar: "Erdoğan'a şapka çıkarıyorum!" CHP'de 'değişim' çağrıları sürerken önceki gece saatlerinde sızdırılan toplantı görüntüleri sosyal medyada çok konuşulan konulardan biri oldu.
Bir bardak kola içmek bile lüks oldu! 20 günde ikinci zam
Bir bardak kola içmek bile lüks oldu! 20 günde ikinci zam KDV oranları artışı sonrası kola ve gazlı içeceklere de zam geldi. 2.5 litre kolanın fiyatı 43 liraya yükseldi.
Sinan Oğan ve Tarkan askerlik arkadaşı mı?
Sinan Oğan ve Tarkan askerlik arkadaşı mı? Bir sosyal medya kullanıcısı babasının 28 Mayıs seçimlerinde ATA İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı olan Sinan Oğan ve Tarkan'la askerlik yaptığını ileri sürerek birlikte çekilen fotoğrafı yayınladı.
Organ nakli bekleyen Ufuk Özkan'dan yeni paylaşım
Organ nakli bekleyen Ufuk Özkan'dan yeni paylaşım Ekranların sevilen isimlerinden biri olan Ufuk Özkan sağlık durumu ile ilgili yaptığı açıklamada karaciğeri ile ilgili problemler yaşadığını ve organ nakli gerekliliği ihtimaline karşı da doktorların gözetimi altında tutulduğunu dile getirmişti.