Twitter


Selin Yeninci gündemden düşmüyor
Selin Yeninci gündemden düşmüyor "Annenin Sırrıdır Çocuk" dizisinin Meryem'i Selin Yeninci dizinin yayınlandığı her akşam twitter gündeminde.
Reuters: "Elon Musk Twitter’ı satın almaktan vazgeçebilir"
Reuters: "Elon Musk Twitter’ı satın almaktan vazgeçebilir" Reuters'a göre, yatırımcılar, Musk'ın Twitter'ı 44 milyar dolara satın almaktan vazgeçebileceğinden endişeliler.
Elon Musk Coca Cola'yı alıp içine kokain koyacak
Elon Musk Coca Cola'yı alıp içine kokain koyacak Twitter'ı milyar dolara satın alan Elon Musk 'sıradaki hedefi' ile gündeme oturdu. Elon Musk sahibi olduğu twitter'dan attığı 'Coca Cola' twiti ile ortalığı ayağa kaldırdı. Coca Cola'yı satın alıp içine kokain koyacağını duyurdu.
Twitter'da sahte hesap dönemi kapanıyor!
Twitter'da sahte hesap dönemi kapanıyor! Elon Musk, 44 milyar dolara aldığı Twitter’da sahtekârlığa savaş açtı. FETÖ, PKK ve diğer örgütlere ait 108 binden fazla bot hesabın sonu geldi. Twitter’a üyelik kimlik kartı ile olacak ve gerçek isimler kullanılacak.
Twitter'ın kurucusundan Elon Musk açıklaması
Twitter'ın kurucusundan Elon Musk açıklaması Haftalardır süren Elon Musk ile Twitter arasındaki satış dramında dün sonuca varıldı... SpaceX ve Tesla'nın CEO'su Elon Musk, Twitter'ı 44 milyar dolara satın alırken, Twitter'ın kurucu ortaklarından Jack Dorsey de konuyla ilgili bir açıklama yaptı.
Donald Trump flaş açıklamasıyla gündeme oturdu
Donald Trump flaş açıklamasıyla gündeme oturdu Twitter, 6 Ocak’ta Amerika’da yaşanan isyanlardan sonra Donal Trump’ı platformundan kalıcı olarak yasaklamıştı.
Gonca Vuslateri'nden annelik itirafı
Gonca Vuslateri'nden annelik itirafı Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri; Twitter'dan yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerinde topladı. Vuslateri, annelik itirafı ile sosyal medyayı salladı.