Twitter


Cübbeli Ahmet'ten geri adım Dün, yangınların tekbirle söndürülebileceğine dair açıklamaları bulunan Cübbeli Ahmet geri adım attı.
Sedat Peker’den günler sonra yeni paylaşımlar Sedat Peker, Türkiye'nin dört bir yanında devam eden orman yangınları ile ilgili paylaşımlarda bulundu.
Twitter'da "Beğenmedim" dönemi başlıyor! Getirdiği yeniliklerle adından sıkça söz ettiren Twitter, bu kez dikkat çeken bir özelliğe imza atıyor. Twitter, Dislike (Beğenmedim) tuşu getiriyor. Söz konusu özellik şu an test aşamasında.
Nihal Yalçın "yaş farkı" eleştirilerine çok bozuldu! 1994 yılında dünyaya gelen genç oyuncu Berker Güven ile aşk yaşamaya başlayan ünlü oyuncu Nihal Yalçın, 'yaş farkı' eleştirilerine bir hayli bozuldu.
Aşkını ilan eden Hamza Yazıcı çirkin yorumları ifşa etti 'Camdaki Kız'da 'Tako' karakterine hayat veren oyuncu Hamza Yazıcı, önceki gün sevgilisi Şenay Forbes ile Alaçatı’da görüntülendi. Yazıcı, sevgilisi ile fotoğraflarına gelen çirkin mesajları ifşa etti.
Aleyna Tilki kendisine bir dadı arıyor Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile sık sık adından söz ettiren genç şarkıcı Aleyna Tilki, Twitter'dan yazdıkları ile yeniden gündem oldu.
Yıldız Tilbe'nin sözlerine Hadise'den yanıt gecikmedi! Yıldız Tilbe, Twitter üzerinden şarkıcı Hadise ile ilgili bir paylaşımda bulundu.