Twitter


Sedat Peker'in yeni iddiası gündem oldu Sedat Peker, Mehmet Ağar ekibinin bir cemevine saldırı düzenleyerek 1993'teki Gazi Mahallesi olaylarından daha büyük bir eylem planladıklarını iddia etti.
Bergüzar Korel'e 'Çakma Bergüzar' şoku! Twitter’da adına açılan bir hesaptan yapılan paylaşımlar Bergüzar Korel’in başına dert oldu. Hakkında soruşturma açılan Korel, Twitter’da hesabının olmadığını ispatlayınca davadan kurtuldu.
Hindistan’da polis, Twitter ofislerine baskın düzenledi Geç saatlerde gerçekleşen baskın sırasında Delhi ve Gurgaon’daki ofislerde Twitter çalışanları bulunmuyordu. Gazeteci Aditya Raj Kaul, Hindistan’daki Twitter çalışanlarının şu anda uzaktan çalıştığını söyledi.
Sedat Peker'den flaş tweet: "Bu akşam saat 6'da" Sedat Peker, hakkında çarpıcı iddialarda bulunduğu İçişleri Bakanı Soylu ile ilgili bir tweet daha attı.
Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın, bir restoran sahibiyle tartıştı Twitter’da bir restoran sahibinin Getir uygulamasının ödemeleri hemen yaptığına ilişkin paylaşımına yanıt veren Yemeksepeti’nin CEO’su Nevzat Aydın, "Biz o kadar zengin değiliz" dedi.
Twitter'dan devrim gibi "Mavi Tik" kararı! Sosyal medya platformu Twitter, "Mavi Tik" alma özelliğini bütün kullanıcıları için açtı. Bu sayede Twitter hesabı olan herkes Twitter'da mavi tik başvurusu yapabilecek.
Yılmaz Özdil: "Eyyy İsrail filan diyorlar... Hadi len ordan!" Sözcü Gazetesi yazarı Yılmaz Özdil, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda iktidar mensuplarının Mescid-i Aksa’da yaşanan olaylara tepkilerini eleştirdi.