Ufuk Özkan


Hızla kilo kaybeden Ufuk Özkan'dan çok üzücü haber
Hızla kilo kaybeden Ufuk Özkan'dan çok üzücü haber Oyuncu ve sunucu Ufuk Özkan canlandıracağı rol için diyete girdi. Diyetle 17'ye yakın kilo veren Ufuk Özkan'ın bağışıklık sistemi çöktü.
"Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı" yakışıklı isimleri buluşturdu
"Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı" yakışıklı isimleri buluşturdu "Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı" dizisinin kadrosuna yakışıklı isim Doğan Bayraktar'da katıldı.
Ceyda Ateş ve Ufuk Özkan başrolü paylaştıkları filmin galasına katılmadı!
Ceyda Ateş ve Ufuk Özkan başrolü paylaştıkları filmin galasına katılmadı! Ufuk Özkan, Ceyda Ateş ve Hayrettin'in oynadığı "Düşeş Mafya Sızıntısı" filminin galası gerçekleştirildi.
Berfe Sancak iddialı dizinin kadrosuna katıldı
Berfe Sancak iddialı dizinin kadrosuna katıldı "Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı" dizisi merakla bekleniyor.
Demirhan Demircioğlu merakla beklenen projeye dahil oldu
Demirhan Demircioğlu merakla beklenen projeye dahil oldu Son olarak "İçimizdeki Ateş" dizisinde başrol oynayan Demirhan Demircioğlu merakla beklenen projeye katıldı.
Ünlü oyuncular sürpriz projede buluşuyor
Ünlü oyuncular sürpriz projede buluşuyor Ekranın özlenen oyuncusu Tolgahan Sayışman'ın başrolünü oynadığı "Hayreddin" dizisi güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.
Oyuncu Ufuk Özkan'dan çok konuşulacak haber!
Oyuncu Ufuk Özkan'dan çok konuşulacak haber! Ünlü oyuncu ve sunucu Ufuk Özkan, geçtiğimiz haftalarda 2005 yılında evlendiği Anadolu Ateşi'nin başarılı dansçılarından Nazan Güneş'ten boşanmıştı.