Uğur Aslan


Uğur Aslan'dan Bergüzar Korel atağı!
Uğur Aslan'dan Bergüzar Korel atağı! Sahne performansıyla da adından sıkça söz ettiren Uğur Aslan, Ataşehir'de bulunan bir alışveriş merkezinde sahne aldı.
Uğur Aslan'ın 17. yıl sevinci
Uğur Aslan'ın 17. yıl sevinci Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrolünü paylaştığı 'Yargı' dizisinde rol alan oyuncu Uğur Aslan, yapımın senaristliğini yapan eşi Sema Ergenekon ile 17. evlilik yıl dönümlerini romantik bir paylaşımla kutladı.
Serdar Ortaç: "Hep aldatıldım"
Serdar Ortaç: "Hep aldatıldım" Şarkıcı Serdar Ortaç, katıldığı yayında şaşırtan bir itirafta bulundu.
Uğur Aslan 'Afara' adlı müzikalini televizyona taşıdı
Uğur Aslan 'Afara' adlı müzikalini televizyona taşıdı Başrollerini Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun paylaştığı 'Yargı' dizisinde rol alan oyuncu Uğur Aslan kendi hayat hikayesinden harmanladığı 'Afara' adlı müzikalini televizyona taşıdı.
Uğur Aslan: "Keşke o an dilim kopsaydı..."
Uğur Aslan: "Keşke o an dilim kopsaydı..." Uğur Aslan, çocukluğunda verdiği yaşam mücadelesini anlattı. Oyuncu, anne ve babasına lise zamanlarında söylediği bir cümleden çok pişman olduğunu söyledi.
Uğur Aslan doğum gününü sahnede kutladı
Uğur Aslan doğum gününü sahnede kutladı "Yargı" dizisinde rol alan Uğur Aslan'ın kendi hayat hikayesiyle harmanladığı 'Bir Arabesk Müzikali Afara' Cahide Palazzo'da sevenleriyle buluştu.
Ebru Şahin'den evlilik sorusuna yanıt
Ebru Şahin'den evlilik sorusuna yanıt Yaklaşık iki senedir basketbolcu Cedi Osman ile aşk yaşayan Ebru Şahin, gazetecilerin "Evlilik" sorularını cevapladı.