Uğur Güneş


Uğur Güneş'in yeni projesi belli oldu
Uğur Güneş'in yeni projesi belli oldu Son olarak TRT'de ekrana gelen "Al Sancak" dizisinde rol alan oyuncu Uğur Güneş'in yeni projesi belli oldu.
Dev bütçeli yeni yapımda başrol kimin olacak?
Dev bütçeli yeni yapımda başrol kimin olacak? 'Alparslan Büyük Selçuklu' dizisinin yapımcısı Akli Film'in yeni dizisi 'Selahaddin Eyyubi' için hazırlıklar sürüyor.
Yeni bölümleri beklenen TRT dizisinden final haberi geldi! İzleyicileri şokta
Yeni bölümleri beklenen TRT dizisinden final haberi geldi! İzleyicileri şokta TRT yeni sezon için hummalı bir hazırlık içinde... "Teşkilat", "Gönül Dağı" ve "Al Sancak" dizisinin yeni sezonda da devam edeceğini açıklayan kanal bir final kararı aldı.
'Al Sancak' dizisi gelecek sezon devam edecek mi?
'Al Sancak' dizisi gelecek sezon devam edecek mi? TRT 1'in Bozdağ Film imzalı askeri dizisi Al Sancak'ın devam edip etmeyeceği merak konusuydu.
'Al Sancak' dizisine güzel oyuncu dahil olacak
'Al Sancak' dizisine güzel oyuncu dahil olacak Bozdağ Film imzalı "Al Sancak" dizisinin ekibine güzel ve yetenekli oyuncu dahil oldu.
Uğur Güneş'ten İtalya çıkarması!
Uğur Güneş'ten İtalya çıkarması! Yakışıklı oyuncu Uğur Güneş İtalya’nın en çok izlenen kanalı Chanel 5’in reyting rekorları kıran programı Verissimo’ya konuk oldu.
Melike İpek Yalova Can Yaman'ın izini mi sürüyor?
Melike İpek Yalova Can Yaman'ın izini mi sürüyor? Güzel oyuncu Melike İpek Yalova'nın adı yakışıklı meslektaşı Can Yaman ile aynı haberde yer aldı.