Uğur Uzunel


Merve Dizdar'a Uğur Uzunel'den dikkat çeken destek
Merve Dizdar'a Uğur Uzunel'den dikkat çeken destek Uğur Uzunel eski partneri Merve Dizdar'ın Cannes Film Festivali'nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü kazanmasının ardından sevinçten havalara uçtu.
Hande Erçel tiyatro galasında boy gösterdi
Hande Erçel tiyatro galasında boy gösterdi Gözde oyuncu Hande Erçel yurt dışı tatili dönüşü "Sığınak" oyununun galasına katıldı.
Can Bonomo-Öykü Karayel evliliğinde neler oluyor? Markette olay çıktı!
Can Bonomo-Öykü Karayel evliliğinde neler oluyor? Markette olay çıktı! Ünlü şarkıcı Can Bonomo, uzun süre aşk yaşadığı oyuncu sevgilisi Öykü Karayel ile 2018 yılının Haziran ayında dünya evine girmişti.
Merve Dizdar ve Uğur Uzunel'in aşkı gizli saklı sürüyor iddiası!
Merve Dizdar ve Uğur Uzunel'in aşkı gizli saklı sürüyor iddiası! Oyunculuğuyla son dönemin en çok konuşulan ünlülerinden olan Merve Dizdar özel hayatıyla da herkesi şaşırtmaya devam ediyor.
"Sıfırıncı Gün" dizisi birbirinden ünlü isimleri buluşturdu
"Sıfırıncı Gün" dizisi birbirinden ünlü isimleri buluşturdu Güçlü oyuncu kadrosu ve etkileyici aksiyon sahneleriyle dikkat çeken "Sıfırıncı Gün"ün afişi yayınlandı.
'Sıfırıncı Gün' dizisinin çekimleri Makedonya'da başladı
'Sıfırıncı Gün' dizisinin çekimleri Makedonya'da başladı Başrolünü Engin Öztürk ve Aybüke Pusat'ın paylaşacağı 'Sıfırıncı Gün' dizisinin hazırlıkları tamamlandı.
Engin Öztürk'ün yeni projesine hangi isimler dahil oldu?
Engin Öztürk'ün yeni projesine hangi isimler dahil oldu? Engin Öztürk’ün polise hayat vereceği "Sıfırıncı Gün" dizisinde Berk Cankat, Yiğit Özşener, Uğur Uzunel, Ahmet Pınar ve Naz Çağla Irmak’ın oynayacağı öğrenilmişti.