Uğur Uzunel


Ozan Akbaba’nın "Anka"sı yurt dışına uyarlanıyor
Ozan Akbaba’nın "Anka"sı yurt dışına uyarlanıyor Ozan Akbaba başarılarına bir yenisini daha ekledi.
Masumlar Apartmanı'nın Esat'ı neye uğradığına şaşırdı
Masumlar Apartmanı'nın Esat'ı neye uğradığına şaşırdı Ünlü isimlerinin sosyal medya hesaplarını ele geçiren kişilerin hedefindeki kişi bu kez oyuncu Uğur Uzunel oldu.
Kadrosunda ünlü isimleri buluşturan 'Anka' filmi görücüye çıktı
Kadrosunda ünlü isimleri buluşturan 'Anka' filmi görücüye çıktı Ozan Akbaba, "Anka" filminin galasında proje ile ilgili konuştu. Oyuncu, "Gayet güzel bir film çıkardık. Umarım Türkiye’de güzel tepkiler alır, yolumuz açık olsun. Güzel ve tehlikeli anlar oldu" dedi.
Merve Dizdar - Gürhan Altundaşar hattında şaşırtan gelişme
Merve Dizdar - Gürhan Altundaşar hattında şaşırtan gelişme Haziran ayında boşandıklarını duyuran oyuncu çift Merve Dizdar ile Gürhan Altundaşar, Kadıköy'de buluştu.
Merve Dizdar'ın evliliğini Uğur Uzunel mi bitirdi?
Merve Dizdar'ın evliliğini Uğur Uzunel mi bitirdi? Katıldığı bir törende objektiflere yansıyan Uğur Uzunel, rol arkadaşı Merve Dizdar'ın evliliğinin bitmesine neden olarak gösterilmesiyle ilgili iddialara isyan etti.
Uğur Uzunel'den merak uyandıran Merve Dizdar paylaşımı
Uğur Uzunel'den merak uyandıran Merve Dizdar paylaşımı Ani bir kararla eşi Gürhan Altundaşar'dan boşanan oyuncu Merve Dizdar, adının aşk dedikodusuna karıştığı rol arkadaşı Uğur Uzunel'den sürpriz bir mesaj aldı...
Masumlar Apartmanı dizisinde flaş Esat gelişmesi
Masumlar Apartmanı dizisinde flaş Esat gelişmesi TRT'nin ilgiyle izlenen dizisi "Masumlar Apartmanı" dizisinde Uğur Uzunel'in canlandırdığı "Esat" rolüyle ilgili flaş bir gelişme yaşanacak.