Uludağ


Kaya Ersu ve sevgilisi Corona virüse yakalandı
Kaya Ersu ve sevgilisi Corona virüse yakalandı Ersu meyve sularının patronu Kaya Ersu, Nurettin Hasman'ın 63. doğum günü şerefine evinde 30 kişilik parti vermişti.
Seçkin Piriler Uludağ'da neşesini buldu
Seçkin Piriler Uludağ'da neşesini buldu Seçkin Piriler oğulları ve yakın arkadaşı Hazel ile Uludağ'da neşeli bir tatile çıktı.
Tolgahan Sayışman: "Uludağ'a Almeda'nın ısrarıyla gittik"
Tolgahan Sayışman: "Uludağ'a Almeda'nın ısrarıyla gittik" Yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman, önceki gün Bebek'te objektiflere yansıdı. Siyahlara bürünmüş bir halde görüntülenen Sayışman, acelesinin olduğunu belirtti.
Hilal Altınbilek'in Uludağ keyfi
Hilal Altınbilek'in Uludağ keyfi Rol aldığı dizinin çekimleri için Adana'da bulunan Hilal Altınbilek, izin gününde soluğu Uludağ'da aldı.
Ahu Sungur ağzına geleni söyledi
Ahu Sungur ağzına geleni söyledi Uludağ'da pandemiye rağmen ortaya çıkan eğlence görüntüleri, büyük tepki çekerken oyuncu Ahu Sungur, orada eğlenenleri sert bir dille eleştirdi.
Uludağ'daki 'Corona' tesisi kapatılıyor
Uludağ'daki 'Corona' tesisi kapatılıyor Corona virüs salgınına karşı alınan önlemlere rağmen Uludağ'daki parti görüntüleri tepkilere neden olmuştu.
Yeşim Salkım'dan Bakan Soylu'ya çağrı
Yeşim Salkım'dan Bakan Soylu'ya çağrı Sanatçı Yeşim Salkım, Uludağ'dan gelen sosyal mesafesiz ve maskesiz görüntüler üzerine İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya seslendi.