Uludağ


Gamze Karaman Keçeli yeni yılı zirvede karşıladı
Gamze Karaman Keçeli yeni yılı zirvede karşıladı Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Gamze Karaman Keçeli ve eşi Nedim Keçeli Uludağ'a gitti. 2022'yi zirvede karşıladı.
İzzet Yıldızhan oğullarıyla Uludağ'a gitti
İzzet Yıldızhan oğullarıyla Uludağ'a gitti Sanatçı İzzet Yıldızhan, hafta sonunu çocuklarına ayırdı.
İflas eden Ender Alkoçlar, Uludağ’da kar motosikleti-kızak işlerini nasıl aldı?
İflas eden Ender Alkoçlar, Uludağ’da kar motosikleti-kızak işlerini nasıl aldı? Oyuncu Hülya Koçyiğit’in damadı Ender Alkoçlar’ın sahibi olduğu Alkoçlar Otelcilik Ve Turizm AŞ’nin iflasına karar verilmişti. 17 Eylül saat 16.40’da verilen karar sonrası şirketin dosyası iflas müdürlüğüne gönderilmişti. Şimdi de Uludağ’da gariban esnafın ekmeğine mi gözünü dikti?
Kaya Ersu ve sevgilisi Corona virüse yakalandı
Kaya Ersu ve sevgilisi Corona virüse yakalandı Ersu meyve sularının patronu Kaya Ersu, Nurettin Hasman'ın 63. doğum günü şerefine evinde 30 kişilik parti vermişti.
Seçkin Piriler Uludağ'da neşesini buldu
Seçkin Piriler Uludağ'da neşesini buldu Seçkin Piriler oğulları ve yakın arkadaşı Hazel ile Uludağ'da neşeli bir tatile çıktı.
Tolgahan Sayışman: "Uludağ'a Almeda'nın ısrarıyla gittik"
Tolgahan Sayışman: "Uludağ'a Almeda'nın ısrarıyla gittik" Yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman, önceki gün Bebek'te objektiflere yansıdı. Siyahlara bürünmüş bir halde görüntülenen Sayışman, acelesinin olduğunu belirtti.
Hilal Altınbilek'in Uludağ keyfi
Hilal Altınbilek'in Uludağ keyfi Rol aldığı dizinin çekimleri için Adana'da bulunan Hilal Altınbilek, izin gününde soluğu Uludağ'da aldı.