Ümit Erdim


Ümit Erdim'in waffle davasında karar çıktı
Ümit Erdim'in waffle davasında karar çıktı Ünlü oyuncu Ümit Erdim, waffle yemek için gittiği bir restoranda önlük giydikten sonra mutfağa girerek video çekti. Erdim, bir süre sonra kendisini firmanın reklam yüzü olarak billboardlarda gördü ve restoran sahibinden şikayetçi oldu.
Pilot olmayı seçen Ümit Erdim ilk yolcularını ağırladı
Pilot olmayı seçen Ümit Erdim ilk yolcularını ağırladı Uzun bir süredir ekranlardan uzak olan Ümit Erdim, aldığı eğitimin ardından pilot oldu.
Ümit Erdim'in Ses'i üç yaşına bastı
Ümit Erdim'in Ses'i üç yaşına bastı Ümit Erdim ile Seda Çınar, 2017’de nikah masasına oturmuş, 2018’de kızları Ses dünyaya gelmişti.
Oyunculuktan ümidi kesen Ümit Erdim pilot oluyor
Oyunculuktan ümidi kesen Ümit Erdim pilot oluyor "Hayat Bilgisi" dizisinde canlandırdığı 'Arif' karakteriyle geniş kitleler tarafından tanınan Ümit Erdim, uzun süredir bir projede rol almıyor.
Aleyna Tilki elektrikli araca geçiş yaptı
Aleyna Tilki elektrikli araca geçiş yaptı Türkiye uzay çağına girmeye hazırlanırken, sanat dünyası da tercihlerini teknolojiden yana kullanıp elektrikli arabalarla tanışmaya başladı.
Ümit Erdim'i küplere bindiren sözler
Ümit Erdim'i küplere bindiren sözler Yıllar içinde verdiği kiloyla dikkat çeken oyuncu Ümit Erdim'i küplere bindiren sözler...
Erdim çiftinin parmak ısırtan mutluluğu
Erdim çiftinin parmak ısırtan mutluluğu Ümit Erdim 2015’te aşk yaşamaya başladığı Seda Çınar ile 2017’de evlenmişti.