UNICEF


Shakira'dan anlamlı bağış çağrısı
Shakira'dan anlamlı bağış çağrısı Dünyaca ünlü şarkıcı Shakira, Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve birçok vatandaşımızı kaybettiğimiz depremlerin ardından anlamlı çağrıda bulundu.
Engin Akyürek sevgisi sınır tanımıyor
Engin Akyürek sevgisi sınır tanımıyor ATV'nin fenomen dizilerinden 'Kara Para Aşk'taki rolüyle şöhreti Türkiye sınırlarını aşan Engin Akyürek'in 12 Ekim'deki yaş günü, kız çocuklarına umut oldu.
Hadise boşanmanın ardından ilk kez kameraların karşısına geçti!
Hadise boşanmanın ardından ilk kez kameraların karşısına geçti! Hadise, 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü nedeniyle gerçekleşen 'Kız çocukları dünyayı değiştirir' başlıklı konferansa katıldı.
Hadise Çocuk Hakları Savunucusu oldu
Hadise Çocuk Hakları Savunucusu oldu Popçu Hadise çocuk işçiliği ve çocuklara yönelik şiddete karşı farkındalık yaratmak için UNICEF Türkiye ile el ele verdi.
Ziynet Sali'den UNICEF atağı
Ziynet Sali'den UNICEF atağı Pop müziğin başarılı ismi Ziynet Sali, bayramın ikinci gününde Kıbrıs'ta sahne aldı.
Pedro De Noronha'dan Tülin Şahin için evrensel çağrı!
Pedro De Noronha'dan Tülin Şahin için evrensel çağrı! Pedro De Noronha, kendisine kızını göstermediğini iddia ettiği Tülin Şahin hakkında ‘global bir çağrı’ yaptı. Portekizli işadamı, ‘Bu hanımefendi nasıl oluyor da hala UNICEF İyi Niyet Elçisi?’ diyerek Birleşmiş Milletler yetkililerine seslendi...
Ünlü sergide Hadise sürprizi
Ünlü sergide Hadise sürprizi UNICEF 75’inci kuruluş yıl dönümünü ‘İklim Değişikliği ve Çocuklar’ konulu bir fotoğraf sergisi ile kutladı.