Uşak


Talihsiz Şimal tüfekle vurulmuş olarak bulundu
Talihsiz Şimal tüfekle vurulmuş olarak bulundu Uşak'ta yaşayan 20 yaşındaki Şimal Değer, başından av tüfeğiyle vurulmuş halde ölü bulundu.
Yaptırdığı asansör oğluna mezar oldu
Yaptırdığı asansör oğluna mezar oldu Tekerlekli sandalyesi ile bindiği asansörden düşerek ağır yaralanan talihsiz genç, taburcu olacağı gün ciğerinde oluşan pıhtı nedeniyle hayatını kaybetti. Asansörü yaptıran acılı baba Kemal Avsever, “Tek isteğim eve mahkum kalmamasıydı” diyerek gözyaşı döktü.
Uşak'ta feci trafik kazası!
Uşak'ta feci trafik kazası! Uşak'ta meydana gelen trafik kazasında, çarpışmanın etkisiyle alev alan otomobilde bir kişi can verdi, ağır yaralı halde hastaneye kaldırılan bir kişi de kurtarılamadı. Kazada yaralanan diğer 3 kişinin tedavileri ise sürüyor.
Uyuşturucu Gülseda'yı hayattan kopardı
Uyuşturucu Gülseda'yı hayattan kopardı Uşaklı Gülseda Karagülle, Antalya’da erkek arkadaşıyla kaldığı evde yaşamını yitirdi. 28 yaşındaki güzellik uzmanı Gülseda’nın uyuşturucudan öldüğü belirlendi.
Zafer Havalimanı satılık listesine kondu
Zafer Havalimanı satılık listesine kondu Yap işlet devret modeliyle yapılan ve garanti edilen yolcu sayısının yüzde 1'ine bile ulaşamayarak dünyada adından söz ettiren Zafer Havalimanı'nın müteahhidi ve işletmecisi İC İçtaş, satış için teklifleri beklediklerini açıkladı.
Ağabeyinin kimliğiyle nikah kıyan kardeş, aileyi birbirine kattı!
Ağabeyinin kimliğiyle nikah kıyan kardeş, aileyi birbirine kattı! Eşiyle boşanma aşamasında olan İbrahim Dönmez, âşık olduğu Tuğba A. ile evlenmek için ağabeyinin kimliğini çalıp kendi fotoğrafını yapıştırarak ikinci kez evlendi. Evli ve bir çocuk babası olduğunu gören ağabey şoke oldu.
Alışveriş bahanesiyle gezmeye polisten sıkı denetim
Alışveriş bahanesiyle gezmeye polisten sıkı denetim Risk haritasında kırmızıya dönen İzmir’de denetimler artırıldı.