Üsküdar


Restorasyonu tamamlanan Kız Kulesi ışık ve lazer gösterisiyle ziyarete açıldı
Restorasyonu tamamlanan Kız Kulesi ışık ve lazer gösterisiyle ziyarete açıldı Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından restorasyonu tamamlanan Kız Kulesi, ışık ve lazer gösterileriyle birlikte ziyarete açıldı.
Dekoltesi boyayla kapatılan Berrak Tüzüntaç sessizliğini bozdu
Dekoltesi boyayla kapatılan Berrak Tüzüntaç sessizliğini bozdu Üsküdar'da, oyuncu Berrak Tüzünataç'ın bir markanın reklam afişlerinde kullanılan görüntüleri sansürlendi. Cadde üzerinde bulunan afişlerde, Tüzünataç'ın dekoltesi boyayla kapatıldı.
Üsküdar'da sokak köpeğine silahlı saldırı! Mahalleli ayağa kalktı!
Üsküdar'da sokak köpeğine silahlı saldırı! Mahalleli ayağa kalktı! İstanbul Üsküdar'da parkta duran sokak köpeği silahlı saldırıya uğradı. Yaralı olarak parktan uzaklaşan köpeğin yardımına mahalle sakinleri koştu. Veteriner kliniğine götürülen köpeğin durumunun ağır olduğu öğrenildi.
Üsküdar'da yıkımı silahıyla engelledi
Üsküdar'da yıkımı silahıyla engelledi İstanbul Üsküdar Salacak Sahili'nde bulunan kafe ve restoranların yıkımı için çalışma yapan belediye ekiplerini silahlı bir kişi engelledi.
Ünlü voleybolcu İstanbul'daki otelin penceresinden düşerek hayatını kaybetti!
Ünlü voleybolcu İstanbul'daki otelin penceresinden düşerek hayatını kaybetti! Ünlü voleybolcu Üsküdar'da kaldıkları otelin önünde ölü bulundu. Genç kadının otelin 6'ncı kattaki odasından düştüğü belirtilirken polisin incelemesi sürüyor.
Üsküdar'da hastanede yangın paniği!
Üsküdar'da hastanede yangın paniği! İstanbul Üsküdar'da bulunan Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yangın çıktı. Çevre ilçelerden sevk edilen çok sayıda itfaiye ekibi yangını söndürdü. Tahliye edilen hastalar ise diğer hastanelere sevk edildi.
Üsküdar'da cinayet! Eski sevgilisini öldürüp aynı silahla canına kıydı
Üsküdar'da cinayet! Eski sevgilisini öldürüp aynı silahla canına kıydı İstanbul Üsküdar'da Mevlüt İçin, takip ettiği eski sevgilisi olduğu iddia edilen Miray Atmaca'yı evinin önünde öldürdükten sonra aynı silahla intihar etti.