uyarı


İstanbul'da metro kullanacaklar dikkat! Osmanbey istasyonu kapatılacak
İstanbul'da metro kullanacaklar dikkat! Osmanbey istasyonu kapatılacak İstanbul'da Osmanbey metro istasyonunun bugün 14.30 ila 17.30 saatlerinde işletmeye kapalı olacağı bildirildi.
Cem Yılmaz'dan sert uyarı: "Beni germeyin"
Cem Yılmaz'dan sert uyarı: "Beni germeyin" Komedyen Cem Yılmaz, 'CMXXIV' adlı yeni gösterisinin biletlerinin karaborsada fahiş fiyatlara satıldığı eleştirilerine sosyal medya hesabından tepki gösterdi.
Meteoroloji'den Marmara için 'fırtına' uyarısı
Meteoroloji'den Marmara için 'fırtına' uyarısı Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), Marmara Bölgesi için fırtına uyarısı yapıp, dikkatli olunması yönünde çağrıda bulundu.
Rahim ağzı kanserinde taramaların önemi büyük
Rahim ağzı kanserinde taramaların önemi büyük Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümünden Doç. Dr. Esra Nur Tola, Ocak Ayı Rahim Ağzı Kanseri Farkındalığı kapsamında serviks kanseri olarak da bilinen rahim ağzı kanserine ilişkin önemli uyarılarda bulundu.
AKOM'dan soba zehirlenmelerine karşı uyarı! İstanbul'da fırtına alarmı
AKOM'dan soba zehirlenmelerine karşı uyarı! İstanbul'da fırtına alarmı İBB Afet İşleri Dairesi Başkanlığı (AKOM) İstanbul'da lodos nedeniyle soba zehirlenmelerine karşı uyardı.
Ünlü müzik gruplarının biletleri için 'karaborsa ve dolandırıcılık' uyarısı
Ünlü müzik gruplarının biletleri için 'karaborsa ve dolandırıcılık' uyarısı Dünyaca ünlü metal grubu Megadeth’in 8 yıl aradan sonra 12 Haziran’da İstanbul’da vereceği konserin internet üzerinden satışa sunulan biletleri, dakikalar içinde tükendi.
Uzmanından soğuk algınlığı salgınına karşı alınabilecek önlemler
Uzmanından soğuk algınlığı salgınına karşı alınabilecek önlemler Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Meral Sönmezoğlu, yeni salgının ‘tripledemik’ yani 3'lü virüs salgını olarak tanımlandığını söyledi.