uygulama


WhatsApp arka planda mikrofonu kullanıyor!
WhatsApp arka planda mikrofonu kullanıyor! Google, sürekli WhatsApp'ta mikrofon erişimi gösteren Android hatasını doğruladı.
Boşanma davasında İstinaf'tan dikkat çeken karar
Boşanma davasında İstinaf'tan dikkat çeken karar İhanete uğrayan kadın, boşanma davası açtığı eşine karşı, ikinci bir kadınla olan yazışma ve mesajlaşmaları dosyaya sundu. Aile mahkemesi çifti boşadı; aldatılan kadına tazminat ödenmesine karar verdi...
İstanbul Emniyeti'nden 'Huzur İstanbul' denetimi
İstanbul Emniyeti'nden 'Huzur İstanbul' denetimi İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından şehrin bir çok noktasında 'Huzur İstanbul' denetimi yapıldı. Beyoğlu'nda Taksim Meydanı'nda yapılan denetimlerde durdurulan araçlar aranırken, sürücü ve yolcuların Genel Bilgi Tarama (GBT) sorgusu yapıldı.
Trendyol dataları paylaştı! Kurye beklerken kapınızı polis çalabilir
Trendyol dataları paylaştı! Kurye beklerken kapınızı polis çalabilir Trendyol’un, müşterilerinin kişisel verilerini yetkisiz bir şekilde paylaştığı ileri sürüldü. Yaklaşık 30 milyon kullanıcıya sahip olan Trendyol, bu ihlalden dolayı yaklaşık 30 milyar TL'lik bir tazminatla yüzleşebilir…
Google'dan Türkiye hamlesi: Kumarhaneler açılıyor!
Google'dan Türkiye hamlesi: Kumarhaneler açılıyor! Google, daha önce kumar uygulamalarının Play Store'da yayınlanmasına izin verme kararı aldığını duyurmuştu. Bugün, geliştiricilere gönderilen bir duyuruda Türkiye'de de kumar uygulamalarına izin verileceği bilgisi paylaşıldı.
Yeni özelliklerini duyuran WhatsApp şaşırttı!
Yeni özelliklerini duyuran WhatsApp şaşırttı! Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp'a birçok yeni özellik eklendi.
Flaş güncelleme! Instagram kullanıcıları takipçilerini gizleyebilecek
Flaş güncelleme! Instagram kullanıcıları takipçilerini gizleyebilecek Sosyal medya platformu Instagram, yeni özellik sayesinde kullanıcıların takipçi listelerini gizlemelerine olanak tanıyacak.