Vahide Perçin


Ercan Kesal, Vahide Perçin ve Mustafa Uğurlu'dan duygulandıran destek
Ercan Kesal, Vahide Perçin ve Mustafa Uğurlu'dan duygulandıran destek Vahide Perçin Yenikapı'da rol arkadaşları Mustafa Uğurlu ve Ercan Kesal'la beraber deprem bölgesine yardım malzemesi yolladı.
Aşk-ı Memnu'nun Katya'sı Ufuk Kaplan 'Bihter' filmini yerden yere vurdu!
Aşk-ı Memnu'nun Katya'sı Ufuk Kaplan 'Bihter' filmini yerden yere vurdu! Oyuncu Ufuk Kaplan, konuk olduğu canlı yayında film olarak çekilecek "Aşk-ı Memnu" sorulunca çok konuşulacak ifadelerde bulundu.
Aldatmak'ta Güzide Yenersoy'dan Yeşim'e tokat mı geliyor! İzleyiciler şok olacak
Aldatmak'ta Güzide Yenersoy'dan Yeşim'e tokat mı geliyor! İzleyiciler şok olacak "Aldatmak" her Perşembe atv'de ekrana gelirken bu akşam yayınlanacak bölümde izleyicileri şaşırtan bir sürpriz geiyor...
"Aldatmak" dizisinde taşlar yerinden oynayacak
"Aldatmak" dizisinde taşlar yerinden oynayacak ATV'de ekrana gelen "Aldatmak" istikrarlı başarısıyla her bölümüyle izleyicileri ekran başına toplamayı sürdürüyor.
Oyuncu Vahide Perçin'den son dakika haberi!
Oyuncu Vahide Perçin'den son dakika haberi! Ünlü oyuncu Vahide Perçin cephesinden çok konuşulacak bir haber...
"Aldatmak" yeni sezonda iddialı
"Aldatmak" yeni sezonda iddialı Yapımını TIMS&B Productions'ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın gerçekleştirdiği, atv ekranında yeni sezonun en iddialı dizilerinden biri olacak.
İki usta oyuncuyu buluşturacak dizide flaş değişiklik
İki usta oyuncuyu buluşturacak dizide flaş değişiklik Tims&B atv’ye “Bir Zamanlar Çukurova”nın yerine “Hakime Hanım” kod adlı diziyi çekecek.