vefat


Merkez Bankası Eski Başkanı Gazi Erçel hayatını kaybetti
Merkez Bankası Eski Başkanı Gazi Erçel hayatını kaybetti Eski Merkez Bankası Başkanı, ekonomist ve yazar Gazi Erçel hayatını kaybetti. 77 yaşında yaşamanı yitiren Erçel, koronavirüs tedavisi görüyordu.
Nurettin Özaltın'dan acı haber geldi
Nurettin Özaltın'dan acı haber geldi Özaltın Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nurettin Özaltın, hayatını kaybetti. 59 yaşındaki işadamı, bir süredir tedavi görüyordu.
Trajik helikopter kazasında gözler genç pilotun üzerinde
Trajik helikopter kazasında gözler genç pilotun üzerinde Geçen hafta İtalya’da Toskana bölgesine bağlı Lucca kentindeki Capannori Tassignano Havaalanı’ndan kalkan ve içinde 4'ü Türk 7 kişinin bulunduğu helikopter Modena civarında kaza geçirmişti.
Ünlü senaristin ölümündeki sır perdesi aralandı
Ünlü senaristin ölümündeki sır perdesi aralandı Arkadaşının evinde ölü bulunan senarist ve yapımcı Alper Alpözgen'in gizemli ölümündeki sır perdesi aralandı.
Tülin Enbiyaoğlu'ndan acı haber geldi
Tülin Enbiyaoğlu'ndan acı haber geldi İzmir’deki bir huzurevinde yaşamını sürdüren ve arkadaşı tarafından mirasına konulmak için defalarca kaçırıldığı iddia edilen milyoner Tülin Enbiyaoğlu'nun Muğla’da tedavi gördüğü hastanede 4 gün önce öldüğü ortaya çıktı.
Merve Boluğur'un şarkısı için şaşırtan yorumlar
Merve Boluğur'un şarkısı için şaşırtan yorumlar Şarkıcılığa adım atan Merve Boluğur, ‘Şşşttt’ şarkısını görücüye çıkardı. Ünlü oyuncunun ‘Kulaklarımız kanadı’ yorumları alan şarkısının ardından eski eşi Murat Dalkılıç gündem oldu. Sosyal medyada “Murat bu kıza ne yaptı da Merve bu hale geldi!” yorumları yapıldı.
Gazeteci Çağatay Çağlar'ın vefatı üzüntü yarattı
Gazeteci Çağatay Çağlar'ın vefatı üzüntü yarattı İzmirli spor gazetecisi Çağatay Çağlar, 53 yaşında hayatını kaybetti. Bir süredir yoğun bakımda tedavi gören Çağatay Çağlar'ın vefatı, İzmir'i yasa boğdu.