vefat


Balkondan düşen kadın hayatını kaybetti
Balkondan düşen kadın hayatını kaybetti Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde apartmanın üçüncü katındaki balkondan dengesini kaybederek düşen sara hastası 54 yaşındaki Neşe Gün olay yerinde hayatını kaybetti.
Emekli bankacıya minibüs beklerken koç saldırdı!
Emekli bankacıya minibüs beklerken koç saldırdı! Muğla Milas'ta minibüs beklediği sırada bir koçun saldırısına uğrayan emekli bankacı ve turizmci Sezin Umut Önderman, koçun boynuz darbeleri ile öldü. 71 yaşındaki kadının ölümü Kıyıkışlacık'ta üzüntü yarattı.
Özge Ulusoy ve Faruk Çolakoğlu'nun nikahı ertelendi
Özge Ulusoy ve Faruk Çolakoğlu'nun nikahı ertelendi Özge Ulusoy, babasının ani vefatı sonrasında Faruk Çolakoğlu ile bu yılın Eylül ayı için planladığı evliliğini şimdilik rafa kaldırdı.
Feci kazada yaralanan Sergen Deveci'den 141 gün sonra flaş haber
Feci kazada yaralanan Sergen Deveci'den 141 gün sonra flaş haber Sergen Deveci, 3 kişinin hayatını kaybettiği feci trafik kazasında ölümden dönmüş, boynunda ve omurgasındaki kırıklar nedeniyle ağır yaralanmıştı.
Depremlerdeki toplam can kaybı açıklandı!
Depremlerdeki toplam can kaybı açıklandı! AFAD Başkanı Sezer, Kahramanmaraş merkezli depremlerde hayatını kaybedenlerin sayısının 50 bin 96, yaralananların sayısının ise 107 bin 204 olduğunu bildirdi.
Adıyaman'da bebeğiyle sele kapılan anneden acı haber
Adıyaman'da bebeğiyle sele kapılan anneden acı haber Adıyaman'ın Tut ilçesinde, 2 kişinin yaşamını yitirdiği sel felaketinde suya kapılıp, kaybolan 2 aylık hamile hemşire Fatma Tekdal ile 1,5 yaşındaki kızı Zeynep Zümra Tekdal'ı arama çalışmaları 6'ıncı günde de sürerken acı haber geldi.
Ezgi Sertel baba acısıyla sarsıldı
Ezgi Sertel baba acısıyla sarsıldı Ünlü sunucu Ezgi Sertel'in babası Serdar Sertel vefat etti. Ezgi Sertel babası Serdar Sertel'in vefat haberini, sosyal medya hesabından duyurdu.