velayet davası


Brad Pitt 40 milyon dolarlık evini nihayet elden çıkardı
Brad Pitt 40 milyon dolarlık evini nihayet elden çıkardı Brad Pitt, Angelina Jolie ve çocuklarıyla paylaştığı Los Angeles'taki evini geçtiğimiz aylarda yaklaşık 40 milyon dolara satışa çıkarmıştı. Pitt, nihayet 30 yıldır sahibi olduğu ev için bir alıcı bulmayı başardı.
Murat Evgin eski eşiyle birbirine girdi!
Murat Evgin eski eşiyle birbirine girdi! Murat Evgin'in eski eşi Elif Kuşkulu, 15 yaşındaki oğlunun babasının evinde sorun yaşadığını öne sürüp ‘çocuğuyla kişisel ilişkinin yeniden düzenlenmesi' için dava açtı.
Eski eşinin 2 yıldır vermediği çocuklarını icra yoluyla aldı
Eski eşinin 2 yıldır vermediği çocuklarını icra yoluyla aldı Isparta'da 2 yıl önce boşandığı B.Ş.'nin, biri 5, diğeri 9 yaşındaki 2 çocuğunu velayeti kendisinde olmasına rağmen vermediği iddiasıyla hukuk mücadelesi başlatan Büşra Metin (26), çocuklarına kavuştu. Görevliler eşliğinde B.Ş.'nin ailesinden alınan çocuklar, ağlayarak gitmek istemedi.
Ebru Gündeş'ten Reza Zarrab'ın açtığı velayet davasına karşı atak
Ebru Gündeş'ten Reza Zarrab'ın açtığı velayet davasına karşı atak Ebru Gündeş’in kendisine velayet davası açan eski eşi Reza Zarrab’ın kızları Alara’yla kişisel ilişkisinin kaldırılması için karşı dava açtığı ortaya çıktı.
Özer Hurmacı ve Mihriban Hurmacı'nın çekişmeli boşanma davası anlaşmalı bitti
Özer Hurmacı ve Mihriban Hurmacı'nın çekişmeli boşanma davası anlaşmalı bitti Özer Hurmacı ile Mihriban Hurmacı'nın 7 yıllık evlilikleri sona erdi.
Cansu Nur Çufalı'dan tekstilci eşi Yusuf Yosi Özlevi'ye dayak!
Cansu Nur Çufalı'dan tekstilci eşi Yusuf Yosi Özlevi'ye dayak! Eski manken ve sosyal medya fenomeni Cansu Nur Çufalı, geçen yıl evlendiği ünlü tekstilci Yusuf Yosi Özlevi'nin kendisini üç kadınla aldattığını iddia etmişti. Ardından bir televizyon programına katılan Çufalı, eşinin kendisini ünlü bir kadınla da aldattığını açıklamıştı.
Tiktok tutkunu annenin akıl sağlığı araştırılacak
Tiktok tutkunu annenin akıl sağlığı araştırılacak İzmir’de yaşayan Ferit K. boşanma davası açtığı 41 yaşındaki 15 yıllık eşi Burcu K.’nın Tiktok’ta çok fazla vakit geçirdiği gerekçesiyle 8 ve 13 yaşındaki kızlarının velayetini almıştı.