velayet davası


Özcan Deniz bakanlığa dilekçe verdi
Özcan Deniz bakanlığa dilekçe verdi Özcan Deniz ve Feyza Aktan 2019'da İstanbul Aile Mahkemesi'nde anlaşmalı boşanma protokolünün onaylanmasıyla boşanmıştı.
Gaffar Aydın Nazlı Hamarat'a velayet davası açtı
Gaffar Aydın Nazlı Hamarat'a velayet davası açtı Nazlı Hamarat ile Gaffar Aydın'ın 2018 yılında bir erkek çocuğu dünyaya geldi. Ayrılık yaşayan çiftten Gaffar Aydın, ‘velayet' davası açtığı Nazlı Hamarat için dikkat çeken iddialarda bulundu.
Ebru Destan: "Velayet davamız çocuklar askere gidene kadar sürecek"
Ebru Destan: "Velayet davamız çocuklar askere gidene kadar sürecek" Evlendiği dönemde medyadan uzak kalan Ebru Destan boşanma süreci hakkındaki sessizliğini bozdu.
Yönetmen Pekin Azer'in olaylı davası
Yönetmen Pekin Azer'in olaylı davası Yönetmen Pekin Azer, oğlunun velayetini almak için eski eşi Ebru Eryılmaz’a velayet davası açtı. Oğluyla vakit geçirirken eski eşinin uygulama üzerinden kendilerini takip edip rahatsız ettiğini ileri süren Azer “Oğlumu sürekli korkutuyor” diye konuştu
Feyza Aktan'dan gündemi sarsacak yeni açıklamalar
Feyza Aktan'dan gündemi sarsacak yeni açıklamalar Özcan Deniz'le kısa süreli bir evlilik yaşayan ve olaylı bir şekilde boşanan Feyza Aktan, bu süreçte yaşadıklarını anlattı.
Angelina Jolie ve Brad Pitt'in kızından üzücü haber
Angelina Jolie ve Brad Pitt'in kızından üzücü haber Angelina Jolie ile Brad Pitt'in kızları Shiloh, anne ve babasının çekişmeli velayet davası süreci sebebiyle zor günler geçiriyor.
Aslı Üstünkaya ve Volkan Ekinci arasında sular durulmuyor
Aslı Üstünkaya ve Volkan Ekinci arasında sular durulmuyor Sosyetik güzel Aslı Üstünkaya ile Volkan Ekinci 2010 yılında evlenmiş ve anlaşamadıkları için iki yıl sonra boşanmıştı. İki çocuğu olan ikili, boşanmanın ardından velayet savaşı yaşamıştı.