villa


Ece Erken tam 25 milyon TL istiyor!
Ece Erken tam 25 milyon TL istiyor! Ece Erken, 2017'den beri tüm yazı oğluyla geçirdiği Çeşme'deki villasını çok üzülerek satıyor...
Derya Şensoy ve Celal Can Algül'den şaşırtıcı haber
Derya Şensoy ve Celal Can Algül'den şaşırtıcı haber Derya Şensoy ve Celal Can Algül'ün ilişkileri evlilik yolunda hızla ilerlerken flaş bir detay şaşırttı.
Bodrum'da sezonda aylık 7 milyon liraya kiralık villa!
Bodrum'da sezonda aylık 7 milyon liraya kiralık villa! Muğla'nın Bodrum ilçesinde, kiralık villa ve konut fiyatları yükselişe geçti.
Ajda Pekkan'dan deprem sonrası dikkat çeken zam!
Ajda Pekkan'dan deprem sonrası dikkat çeken zam! Depremden sonra ev fiyatlarına zam yapan fırsatçılardan biri de Ajda Pekkan oldu! 77 yaşındaki Süperstar, Aralık 2022’de 75 milyon TL istediği Sarıyer’deki villasının fiyatını güncelledi: 117 milyon 500 bin TL!
Lindsay Lohan hamileliğini Bodrum'da geçirecek
Lindsay Lohan hamileliğini Bodrum'da geçirecek 2022 yazında Bader Shammas ile evlenen ünlü aktris Lindsay Lohan, balayı için de geçtiğimiz Temmuz'da Bodrum'a gelmişti.
Hayvansever Yasemin Özilhan kadroyu genişletti
Hayvansever Yasemin Özilhan kadroyu genişletti Eşi İzzet Özilhan ve kızlarıyla yaşadığı villasında birçok hayvanı olan Yasemin Özilhan, kadroyu genişletti.
Vesen villalarının Cübbeli Ahmet sırrı!..
Vesen villalarının Cübbeli Ahmet sırrı!.. Cübbeli Ahmet Hoca’nın damadı Esat Palazoğlu’nun ailesine ait Vesen firması tarafından İstanbul Tuzla’da yapılan yalı daireleri İBB’nin ODTÜ’ye hazırlattığı olası tsunami raporuna göre dalgalardan etkilenecek bölgede yer alıyor.