villa


Hafize Gaye Erkan'ın denize sıfır villası göz kamaştırdı
Hafize Gaye Erkan'ın denize sıfır villası göz kamaştırdı İstanbul’daki ev kiralarının yüksekliğinden yakınıp “Annemin evine yerleştim” demişti diyen Merkez Bankası Başkanı Hafize Gaye Erkan'ın 2 yıl önce 1.3 milyon Euro ödeyip denize sıfır villa aldığı ortaya çıktı.
Mahkemeden o villalar için ‘mühürleme’ kararı!
Mahkemeden o villalar için ‘mühürleme’ kararı! Demirören Grubu’nun, kredi borcuna karşılık Ziraat Bankası’na devrettiği araziye inşa edilen villalar ile ilgili idare mahkemesi kritik bir karar verdi.
Özcan Deniz ile Feyza Aktan sonunda anlaştı
Özcan Deniz ile Feyza Aktan sonunda anlaştı Boşandıktan sonra eski eşi Feyza Aktan ile çocuğu için velayet savaşı veren şarkıcı Özcan Deniz, Aktan'ın oturduğu Zekeriyaköy’deki villa için haksız işgal davası açmıştı. Tarafların feragat etmeleri üzerine dava ortadan kalktı.
Dilan-Engin Polat çiftini cezaevine götüren olayın görüntüleri ortaya çıktı!
Dilan-Engin Polat çiftini cezaevine götüren olayın görüntüleri ortaya çıktı! Türkiye'nin günlerdir konuştuğu Dilan - Engin Polat dosyasında her gün yeni skandallar ortaya çıkıyor. Polat çiftinin tutuklanmadan önce komşularının kâbusu olduğu konuşuluyordu. O görüntüler ortaya çıktı.
Dilan - Engin Polat çiftini eski komşuları anlattı! Gecekondudan villaya
Dilan - Engin Polat çiftini eski komşuları anlattı! Gecekondudan villaya Dilan Polat - Engin Polat çifti mal varlıklarına el konulmasından kısa süre sonra gözaltına alındı.
Boşanma aşamasına gelen ünlü isim evini satışa çıkardı
Boşanma aşamasına gelen ünlü isim evini satışa çıkardı Boşanma aşamasına gelen ünlü isim; evini dudak uçuklatan rakama satışa çıkardı...
Bir dönemin devi olan Yüksel İnşaat'ın lüks villa ve arsaları icradan satılacak
Bir dönemin devi olan Yüksel İnşaat'ın lüks villa ve arsaları icradan satılacak Birkaç yıl öncesine kadar dünyanın en büyük 250 müteahhitlik firması listesinde yer alan Yüksel İnşaat şimdilerde icra ve iflas davaları ile gündemde.