Volkan Demirel


Zeynep Sever Demirel: "Hatay yeniden doğacak"
Zeynep Sever Demirel: "Hatay yeniden doğacak" Depremin en çok etkilediği illerden biri olan Hatay'da bulunan Volkan Demirel'in eşi Zeynep Sever Demirel, duygularını sosyal medyadan paylaştı.
Volkan Demirel: "Hatay'da tanıdıklarımın yarısını kaybettim"
Volkan Demirel: "Hatay'da tanıdıklarımın yarısını kaybettim" Futbol ailesinin 'Omuz Omuza' kampanyasına katılan ve depremde yaşanan felaketin ardından ilk kez konuşan Volkan Demirel, yaşadıklarını ve bundan sonra yapılması gerekenleri anlattı.
Rönesans Rezidans'ın 10 yıllık sakini: "Binanın temeli kaymıştı"
Rönesans Rezidans'ın 10 yıllık sakini: "Binanın temeli kaymıştı" Depremde en yüksek can kaybının yaşandığı binalardan biri olan Hatay'daki Rönesans Rezidans'ın sakinlerinden Zekiye Barutçu Yiğitbaşı, 2022 yılında binanın koridorunda çatlak olduğunu, temelinin kaydığını söyledi.
Hatayspor'un genç yıldızı Onur Ergün'den son dakika haberi!
Hatayspor'un genç yıldızı Onur Ergün'den son dakika haberi! Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve başta Hatay, Gaziantep, Adana, Osmaniye, Diyarbakır, Malatya ve Şanlıurfa olmak üzere birçok ilimizde hissedilen depremlerde acı bilanço korkutmaya devam ederken; spor camiasında endişeli bekleyiş sürüyor.
Volkan Demirel'in yardım çığlığı sosyal medyada yankılandı! Yürek yakan sözler
Volkan Demirel'in yardım çığlığı sosyal medyada yankılandı! Yürek yakan sözler Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel, yaşanan deprem sonrası sosyal medya hesabından yardım çağrısında bulundu.
Demirel çifti 50 milyon TL'lik koleksiyona sahip oldu!
Demirel çifti 50 milyon TL'lik koleksiyona sahip oldu! Futbol kariyerinin yanı sıra son yıllarda sanat eserlerine olan merakıyla da bilinen Volkan Demirel ile eşi Zeynep Sever Demirel, sanat aşklarını iyice ilerletti.
Volkan Demirel'e eşinden tam destek
Volkan Demirel'e eşinden tam destek Zeynep Sever Demirel pazartesi akşamı Hatayspor-Beşiktaş maçını tribünden izledi.