Volkan Demirel


Demirel çiftinin romantik yemeği
Demirel çiftinin romantik yemeği Eski milli kaleci ve teknik direktör Volkan Demirel, oyuncu eşi Zeynep Demirel ile birlikte görüntülendi.
İş kadınına korkunç tehdit: "Şikayetinizi geri çekmezseniz öldürürüz"
İş kadınına korkunç tehdit: "Şikayetinizi geri çekmezseniz öldürürüz" Volkan Demirel'in Acarkent'te satın aldığı süper lüks villa olayı giderek büyüyor.
DOLANDIRILDIM DİYEN BAŞAK YALI'DAN VOLKAN DEMİREL'İN VİLLASINA SATILAMAZ TEDBİRİ
DOLANDIRILDIM DİYEN BAŞAK YALI'DAN VOLKAN DEMİREL'İN VİLLASINA SATILAMAZ TEDBİRİ Fenerbahçe'de uzun yıllar forma giydikten sonra kariyerine teknik direktör olarak devam eden Volkan Demirel'in İstanbul'daki lüks villasına tedbir kondu. Demirel'in Acarkent'teki 6 milyon dolarlık lüks villasına tedbir kararı konmasının arkasından 9 yıllık bir dolandırıcılık hikayesi çıktı.
Zeynep Sever Demirel'in evlat hasreti son buldu
Zeynep Sever Demirel'in evlat hasreti son buldu Zeynep Sever Demirel, Volkan Demirel ile evlendiğinden beri ilk kez geçen hafta tek başına tatile çıkmış, çocukları Yeda ve Yade’yi İstanbul’da bırakıp Avusturya’daki detoks merkezi Vivamayr’a gitmişti.
Demirel çifti gecelerde görüntülendi
Demirel çifti gecelerde görüntülendi Eski milli futbolcu Volkan Demirel, eşi Zeynep Sever Demirel ile önceki gece Nişantaşı'daydı.
Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu sahneye çıktı
Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu sahneye çıktı Fenerbahçe'de uzun yıllar birlikte top koşturan Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu, Volkan Demirel'in doğum günü partisinde düet yaptı.
Zeynep Sever Demirel'den Cadılar Bayramı pozlarını eleştirenlere tepki
Zeynep Sever Demirel'den Cadılar Bayramı pozlarını eleştirenlere tepki Sosyal medya hesabından "Cadılar Bayramı" dolayısıyla kostümlü bir paylaşım yapan Fenerbahçe'nin eski kalecisi Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel, kendisine gelen yorumlara isyan etti.