Volkan Demirel


Volkan Demirel sezonu Bodrum'da açtı
Volkan Demirel sezonu Bodrum'da açtı Eski milli kaleci Volkan Demirel, yaz sezonunu Bodrum Yalıkavak'ta açtı.
Zeynep Demirel sevilen dizinin kadrosuna dahil oldu
Zeynep Demirel sevilen dizinin kadrosuna dahil oldu Yakışıklı spor adamı Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel, 2009 yılında Belçika güzeli seçilmişti. Sinema ve televizyon bölümünden mezun olan Zeynep Demirel, oyuncu olmaya karar verdi.
Ünlü basketbolcu ve voleybolcunun yüzüklerini Volkan Demirel taktı!
Ünlü basketbolcu ve voleybolcunun yüzüklerini Volkan Demirel taktı! Fenerbahçe’nin 30 yaşındaki milli basketbolcusu Melih Mahmutoğlu ve Sarı-Lacivertli kulüpte voleybol oynayan 26 yaşındaki Damla Çakıroğlu'nun 2016’da başlayan aşkları nikah masasına taşınıyor.
Zeynep Sever Demirel yıllar sonra modellik yaptı
Zeynep Sever Demirel yıllar sonra modellik yaptı 2009 Miss Belçika Güzeli Zeynep Sever Demirel, 2010’da Fenerbahçeli Volkan Demirel ile hayatını birleştirmişti.
Zeynep Sever Demirel depresyona mı girdi?
Zeynep Sever Demirel depresyona mı girdi? Fenerbahçeli Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel'den samimi açıklamalar...
Zeynep Sever Demirel ağaçlarla konuşmaya başladı
Zeynep Sever Demirel ağaçlarla konuşmaya başladı Yakışıklı spor adamı Volkan Demirel ile mutlu bir evliliği olan Zeynep Sever Demirel'den samimi açıklamalar...
Demirel çifti mutluluklarıyla parmak ısırtıyor
Demirel çifti mutluluklarıyla parmak ısırtıyor Sürekli değişen saç rengiyle gündemde olan Zeynep Sever Demirel, eşi Volkan Demirel ile birlikte çekilen karesini sosyal medya hesabından yayınladı.