vurgun


55 milyon liralık rekor vurgun
55 milyon liralık rekor vurgun İş kadını tele dolandırıcıların tuzağına düştü, 55 milyon lirasını kaptırdı.
YASAK BİTTİ, SAN-EL'DE VURGUN OPERASYONU YENİDEN BAŞLADI!
YASAK BİTTİ, SAN-EL'DE VURGUN OPERASYONU YENİDEN BAŞLADI! İsmi borsacı Abdurrahman Yıldırım ile anılmaya başladıktan sonra sık sık operasyonlara sahne olan San-El Mühendislik hisseleri yeniden hareketlendi. Yasakların kalkmasıyla operasyon yeniden başladı.
‘Bay Hipnotize’den 4 milyonluk vurgun
‘Bay Hipnotize’den 4 milyonluk vurgun Kendini polis olarak tanıtıp “Terör örgütleri banka hesaplarınızı ele geçirdi” diyerek tuzağa düşürdüğü kişileri 4 milyon lira dolandıran “Bay Hipnotize” lakaplı Yüksel B., üçüncü kez yakalandı.
'Komşu kızı' tuzağıyla 450 milyon TL'lik vurgun!
'Komşu kızı' tuzağıyla 450 milyon TL'lik vurgun! Aralarında futbolcular, teknik direktörler ve hakemlerin de bulunduğu Ankara merkezli yatırım şirketi üzerinden 'komşu kızı' tuzağıyla yaklaşık 450 milyonluk vurgun yapıldı.
HRD Antwerp'in Türkiye ofisi kapatıldı!
HRD Antwerp'in Türkiye ofisi kapatıldı! Merkezi Belçika’da bulunan, dünyanın en büyük iki pırlanta değerlendirme ve derecelendirme kuruluşundan biri olan HRD Antwerp’in, İstanbul ofisi ve büyük mücevher mağazalarının kurdukları bir tezgâhla milyarlarca dolarlık vurgun yaptığı öne sürüldü.
33 kuyumcuyu 8 milyon lira dolandırdılar!
33 kuyumcuyu 8 milyon lira dolandırdılar! İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Kaçakçılık Suçları Soruşturma Bürosu tarafından yürütülen soruşturma kapsamında bakır karışımlı sahte altınla 33 esnafı dolandıran şebeke çökertildi.
‘Avapremium’ gerçeği ortaya çıktı!
‘Avapremium’ gerçeği ortaya çıktı! Kısa yoldan zengin olma hayali kuran binlerce vatandaş yeni bir dolandırıcılık şebekesinin ağına düştü.