Wanda Nara


Mauro Icardi'ye haciz şoku! 1 milyon 150 bin TL'yi ödemezse başı dertte!
Mauro Icardi'ye haciz şoku! 1 milyon 150 bin TL'yi ödemezse başı dertte! Sezon başında PSG'den Galatasaray'a kiralık olarak gelen Mauro Icardi, özel hayatındaki skandallarıyla gündemden düşmüyor...
Wanda Nara bu gidişle Simge'nin saçlarına yapışacak!
Wanda Nara bu gidişle Simge'nin saçlarına yapışacak! Aşk dedikodularıyla anılan Simge Sağın ve Mauro Icardi arasında yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.
Mauro Icardi eşi Wanda Nara'nın çırılçıplak fotoğrafını yayınlandı!
Mauro Icardi eşi Wanda Nara'nın çırılçıplak fotoğrafını yayınlandı! Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Mauro Icardi, bir dargın bir barışık olduğu eşi Wanda Nara ile ilişkilerinin 10. yılını Instagram hesabından romantik bir mesajla kutlarken şoke eden bir paylaşımda bulundu.
Simge ile Icardi'nin 'Aşkın Olayım' flörtüne Wanda Nara ne diyecek?
Simge ile Icardi'nin 'Aşkın Olayım' flörtüne Wanda Nara ne diyecek? Neredeyse her ay adı farklı bir Türk güzelle anılan Mauro Icardi, bu kez şarkıcı Simge Sağın'ı yakın markaja aldı.
Icardi'nin adı Hadise'yle anılmıştı! Wanda Nara sert çıktı: "Kocamı kaptırmam"
Icardi'nin adı Hadise'yle anılmıştı! Wanda Nara sert çıktı: "Kocamı kaptırmam" Yılan hikayesine dönen Wanda Nara ve Mauro İcardi evliliğinde; Nara, "Mauro, genç ve yakışıklı bir adam. Ona kur yapılması normal" diyerek kocasını kanatlarının altına aldı.
Hadise'nin sürpriz aşkında şaşırtan Wanda Nara atağı: "O kadını bırakacaksın"
Hadise'nin sürpriz aşkında şaşırtan Wanda Nara atağı: "O kadını bırakacaksın" Wanda Nara eşi Mauro Icardi'yi yakın markaja alan Hadise'yi kıskandı. Bir süredir Fransa'da yaşayan Nara, 3 çocuğunu yanına alarak ilk uçakla İstanbul'a geldi.
Icardi Wanda Nara için intikam yemini etti! Özel jeti ve kredi kartlarını aldı
Icardi Wanda Nara için intikam yemini etti! Özel jeti ve kredi kartlarını aldı Galatasaray'ın yıldızı Mauro Icardi, olaylı bir boşanma süreci yaşadığı Wanda Nara'ya adeta savaş ilan etti.