WhatsApp

Kritik süreçle ilgili WhatsApp’tan açıklama geldi
Kritik süreçle ilgili WhatsApp’tan açıklama geldi Facebook’un bünyesinde bulunan sohbet uygulaması WhatsApp’ın kişisel verileri ihlal ettiği gerekçesiyle tepki toplayan güncelleme süreciyle ilgili şirketten açıklama geldi.
Pembe WhatsApp tuzağına düşmeyin!
Pembe WhatsApp tuzağına düşmeyin! Anlık iletişim platformu WhatsApp’a ilgili olarak son günlerde ortada dolanan pembe WhatsApp temasıyla ilgili olarak siber güvenlik uzmanlarından uyarı geldi.
Rekabet Kurumu sosyal medya reklamları için harekete geçti
Rekabet Kurumu sosyal medya reklamları için harekete geçti İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte gelenekselden çevrimiçine kayan reklam pazarı mercek altına alındı.
Whatsapp'tan yeni gizlilik sözleşmesi açıklaması
Whatsapp'tan yeni gizlilik sözleşmesi açıklaması WhatsApp tarafından tepki çeken zorunlu güncelleme kararı ile ilgili yeni bir açıklama yapıldı. Facebook'un bünyesinde bulunan mesajlaşma platformu WhatsApp, “Gizlilik politikasını kabul etmezseniz hesabınıza ne olacak?” sorusuna yanıt verdi.
Rekabet Kurumu'ndan WhatsApp'a geçici tedbir kararı
Rekabet Kurumu'ndan WhatsApp'a geçici tedbir kararı Rekabet Kurumu, WhatsApp'ın gizlilik ilkesi ve platform kullanım koşullarını değiştirmesiyle ilgili açtığı soruşturmada geçici tedbir kararı aldı.
WhatsApp milyonlarca kullanıcısını kaybetti
WhatsApp milyonlarca kullanıcısını kaybetti WhatsApp, veri paylaşımıyla ilgili gizlilik sözleşmesinde değişikliğe gideceğini duyurduktan sonra milyonlarca kullanıcısını Signal ve Telegam'a kaptırdı.
Devlet kurumu TRT’de adres rezaleti!
Devlet kurumu TRT’de adres rezaleti! TRT’nin yılbaşı hediyesi göndermek için çalışan ve emeklilerinin özel telefon ve adres bilgilerini bir şirkete verdiği iddia edildi. Kurum çalışanları gelişmelerden çok rahatsız.