Ya Çok Seversen


İspanyol basınından Kerem Bürsin'e yoğun ilgi
İspanyol basınından Kerem Bürsin'e yoğun ilgi Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin'in başrolünü Hafsanur Sancaktutan'la paylaştığı dizisi "Ya Çok Seversen'; İspanya'da büyük ilgiyle karşılandı.
Yaz dizilerinin rekabetinde kim galip geldi?
Yaz dizilerinin rekabetinde kim galip geldi? Kerem Bürsin ile Hafsanur Sancektunan'ı buluşuran "Ya Çok Seversen" dizisinin birinci bölümü dün akşam ekrana geldi.
Kerem Bürsin Times Meydanı'nda!
Kerem Bürsin Times Meydanı'nda! Başrolünde yer alacağı 'Ya Çok Seversen' adlı dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanan Kerem Bürsin, oyunculuk hayatında 10. yılını kutluyor.
Hafsanur Sancaktutan'ın İtalya tatili kareleri beğeni topladı
Hafsanur Sancaktutan'ın İtalya tatili kareleri beğeni topladı Son dönemin gözde oyuncusu Hafsanur Sancaktutan, yeni dizisi ekran için gün sayarken kısa bir tatil kaçamağı yaptı.
"Ya Çok Seversen" ekran için geri sayımda! Hayranları merakla bekliyor
"Ya Çok Seversen" ekran için geri sayımda! Hayranları merakla bekliyor Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan'ın başrollerini paylaşacağı "Ya Çok Seversen" dizisi 6 Temmuz'da seyirciyle buluşacak.
Hafsanur Sancaktutan ve Kerem Bürsin'i buluşturan projede olay değişiklik
Hafsanur Sancaktutan ve Kerem Bürsin'i buluşturan projede olay değişiklik Kerem Bürsin ile Hafsanur Sancaktutan'ı buluşturan "Ya Çok Seversen" dizisi Temmuz ayında seyirciyle buluşmaya hazırlanıyordu...