yağış

Sıcaklık artıyor! Marmara'da kuvvetli rüzgar! 2 kentte kar var!
Sıcaklık artıyor! Marmara'da kuvvetli rüzgar! 2 kentte kar var! Meteoroloji'den alınan son bilgilere göre bugün İzmir, Balıkesir, Rize ve Artvin çevresinde sağanak; Artvin ile Ardahan'da kar bekleniyor. Sıcaklık Karadeniz'de 3-7 derece artıyor. Marmara'da rüzgar etkisini hissettiriyor.
Doğu Karadeniz için sağanak ve kar uyarısı
Doğu Karadeniz için sağanak ve kar uyarısı Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre; Doğu Karadeniz'in kıyı kesimleri sağanak yağmurlu, iç kesimleri kar yağışlı olacak. Batı ve Orta Karadeniz'de sıcaklıklar 2 ila 8 derece artarken, diğer bölgelerde önemli bir değişiklik beklenmiyor.
Meteoroloji'den kritik uyarı! 6 bölgede kar ve sağanak!
Meteoroloji'den kritik uyarı! 6 bölgede kar ve sağanak! Meteoroloji'den alınan son bilgilere göre bugün Ege hariç, 6 bölgemizde sağanak ve kar yağışı bekleniyor.
Meteoroloji'den yağmur ve kar yağışı uyarısı
Meteoroloji'den yağmur ve kar yağışı uyarısı Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre; Türkiye'nin büyük bölümü yağmurlu olacak.
Meteoroloji'den sağanak yağmur uyarısı! Bu bölgeler dikkat
Meteoroloji'den sağanak yağmur uyarısı! Bu bölgeler dikkat Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Orta Karadeniz ile Doğu Anadolu'nun batısı gök gürültülü sağanak yağışlı olacak. Türkiye genelinde lodos da etkili olurken, yağışların; Muğla ve Antalya çevrelerinde çok kuvvetli, Ege'nin iç kesimlerinde ise kuvvetli olması bekleniyor.
İstanbul barajlarında doluluk oranı yüzde 49,34'e ulaştı
İstanbul barajlarında doluluk oranı yüzde 49,34'e ulaştı İstanbul'da aralıklarla yağan yağmur sonrası barajlardaki doluluk oranı yüzde 49,34 seviyesine yükseldi. 1 ay önce yüzde 18.4 olarak ölçülen Alibey Barajının doluluk oranı İSKİ verilerine göre bugün 59.17'ye ulaştı. Istırancalar Barajı ise yüzde 100 oranına ulaştı.
Meteoroloji'den sis ve pus uyarısı
Meteoroloji'den sis ve pus uyarısı Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre; Türkiye'nin tamamı parçalı bulutlu bir gün geçirecek. Sabah ve akşam saatlerinde sis ve pus bekleniyor