Yalı Çapkını


Afra Saraçoğlu sustu, annesi Lütfiye Saraçoğlu konuştu! İşte tüm gerçekler!
Afra Saraçoğlu sustu, annesi Lütfiye Saraçoğlu konuştu! İşte tüm gerçekler! Güzel oyuncu Afra Saraçoğlu kariyerindeki yükselişini Yalı Çapkını dizisiyle sürdürüyor.
Yalı Çapkını'nda Seyran'ın orgazm sahnesi izleyicileri ekrana kilitledi!
Yalı Çapkını'nda Seyran'ın orgazm sahnesi izleyicileri ekrana kilitledi! "Yalı Çapkını"nın yeni bölümünde Ferit ile Seyran birliktelik yaşadı. Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in ateşli yatak sahnesinin televizyonda yayınlanmayan uzun hali ise dizinin YouTube kanalında yayınlandı.
Kızılcık Şerbeti dizisi Yalı Çapkını'nı tahtından mı ediyor?
Kızılcık Şerbeti dizisi Yalı Çapkını'nı tahtından mı ediyor? "Kızılcık Şerbeti" dizisi reytinglerde büyük atak yaptı ve şimdiye kadar aldığı en yüksek reytinglere ulaştı.
Beril Pozam Yalı Çapkını'ndan ayrılıyor mu? İmzayı attı!
Beril Pozam Yalı Çapkını'ndan ayrılıyor mu? İmzayı attı! Star TV'de ekrana gelen "Yalı Çapkını" dizisinin Suna'sı Beril Pozam yeni bir anlaşmaya imza attı.
Yalı Çapkını'nın Kazım Ağa'sı başka projeyle el sıkıştı
Yalı Çapkını'nın Kazım Ağa'sı başka projeyle el sıkıştı "Yalı Çapkını" dizisinin Kazım'ı Diren Polatoğulları'nın yeni projesi çok konuşulacak.
Flaş! Yalı Çapkını dizisinde hangi oyuncuyla yollar ayrılıyor?
Flaş! Yalı Çapkını dizisinde hangi oyuncuyla yollar ayrılıyor? "Yalı Çapkını" dizisinde Pelin'e karşı galibiyetini ilan eden Seyran cephesinde peş peşe flaş gelişmeler yaşanacak.
Ekrana geri dönen diziler ne kadar izlendi?
Ekrana geri dönen diziler ne kadar izlendi? Deprem felaketi nedeniyle ara verilen televizyon dizilerinin yeni bölümleri ekrana gelmeye devam ediyor.