Yalı Çapkını


En çok aranan diziler listesinde iki Türk dizisi yer aldı
En çok aranan diziler listesinde iki Türk dizisi yer aldı 1999’dan bu yana internet kullanıcılarının dizi ve film arama trendlerinin incelendiği yeni bir araştırma yapıldı.
Yalı Çapkını ekibini kahreden trafik kazası! Durumu ağır
Yalı Çapkını ekibini kahreden trafik kazası! Durumu ağır Star TV’nin OGM Pictures imzalı dizisi Yalı Çapkını’nında focus puller olarak görev yapan Fethi Savaş Altınpulluk çekimlerin yapıldığı Beylerbeyi'ndeki Sakıp Sabancı Yalısı’nın önünde feci bir trafik kazası geçirdi.
'Yalı Çapkını' ile ekrana dönen Ali Öner sosyal medyada TT oldu
'Yalı Çapkını' ile ekrana dönen Ali Öner sosyal medyada TT oldu Star TV’nin fenomen dizisi Yalı Çapkını’nın son bölümüne 'spor hocası Doruk' karakteriyle yakışıklı ve başarılı aktör Ali Öner katıldı.
Afra Saraçoğlu: "Tek derdim kalıcı olabilmek"
Afra Saraçoğlu: "Tek derdim kalıcı olabilmek" Şimdilerde 'Yalı Çapkını' dizisinde boy gösteren ünlü oyuncu Afra Saraçoğlu "Seyran" karakteriyle gönüllere taht kurdu.
Emre Altuğ'dan çarpıcı estetik itirafı
Emre Altuğ'dan çarpıcı estetik itirafı Şimdilerde "Yalı Çapkını" dizisinde hayat verdiği Orhan karakteri ile adından söz ettirmeyi başaran ünlü oyuncu ve şarkıcı Emre Altuğ, dikkatleri üzerine çekiyor.
Afra Saraçoğlu'nun paylaşımına beğeni yağdı
Afra Saraçoğlu'nun paylaşımına beğeni yağdı Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor ile başrolleri paylaştığı 'Yalı Çapkını' dizisinde 'Seyran' karakterine hayat veren Afra Saraçoğlu, Instagram hesabından sürpriz bir fotoğrafını paylaştı.
Afra Saraçoğlu'ndan 'aşk dolu' açıklamalar
Afra Saraçoğlu'ndan 'aşk dolu' açıklamalar Yalı Çapkını'nın yıldızı Afra Saraçoğlu, eski sevgilisi Mert Ramazan Demir'le barıştıkları yönündeki haberlerle gündeme gelmişti.