Yalı Çapkını


Zeytin Ağacı'nda sürpriz değişiklik
Zeytin Ağacı'nda sürpriz değişiklik Temmuz ayından beri "Zeytin Ağacı" dizisini yöneten Burcu Alptekin, "Yalı Çapkını"na geçiş yapmak için görevini bir başka meslektaşına devredecek.
'Yalı Çapkını' dizisinde beklenmeyen değişiklik!
'Yalı Çapkını' dizisinde beklenmeyen değişiklik! Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in yaz başında flört ettikleri ortaya çıkmış, bir süre önce de beraberliklerini noktaladıkları haberi gelmişti.
Mert Ramazan Demir 104 bin liralık özrüyle Afra'nın gönlünü aldı mı?
Mert Ramazan Demir 104 bin liralık özrüyle Afra'nın gönlünü aldı mı? "Yalı Çapkını" dizisinin yıldızları Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in sürpriz aşkları şaşırtıcı bir şekilde sona etmişti.
Tarık Emir Tekin hangi reyting rekortmeni diziye dahil oldu?
Tarık Emir Tekin hangi reyting rekortmeni diziye dahil oldu? Yeni sezon çekimleri için hazırlıkların tüm hızıyla sürdüğü ekranın ilgiyle izlenen dizisinde beklenen sürpriz yaşandı.
Yalı Çapkını'nın Pelin'i diziden ayrılıyor mu? Flaş gelişme
Yalı Çapkını'nın Pelin'i diziden ayrılıyor mu? Flaş gelişme Yeni sezon hazırlıkları süren Yalı Çapkını dizisinde çok konuşulacak bir ayrılık yaşanacağı haberi gündeme bomba gibi düştü.
"Yüz Yıllık Mucize" dizisinin yönetmeninden son dakika haberi
"Yüz Yıllık Mucize" dizisinin yönetmeninden son dakika haberi Son olarak "Yüz Yıllık Mucize" dizisinin rejisörlüğünü üstlenen Emmy ödüllü yönetmen Hilal Saral'dan son dakika haberi geldi.
Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu ayrıldı!
Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu ayrıldı! Uzun bir süredir aşk yaşadıklarına dair iddialarla gündemde olan Afra Saraçoglu ile Mert Ramazan Demir'in aşkı Göcek'te çıktıkları tekne turunda belgelenmişti.