Yalova


Naci Görür ve Ahmet Ercan'dan Marmara Depremi açıklaması
Naci Görür ve Ahmet Ercan'dan Marmara Depremi açıklaması Marmara Denizi'nde Yalova Çınarcık açıklarındaki meydana gelen 4.1 büyüklüğündeki depremin ardından gözler uzmanların açıklamalarına çevrildi.
Yalova'da 4.1 büyüklüğünde deprem
Yalova'da 4.1 büyüklüğünde deprem Yalova'nın Çınarcık ilçesi açıklarında Marmara Denizinde Riçhter ölçeğine 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yalova’nın yanı sıra çevre il ve ilçelerden de hissedilen depremde ilk belirlemelere göre herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı.
Meteoroloji'den 'kuvvetli fırtına' uyarısı!
Meteoroloji'den 'kuvvetli fırtına' uyarısı! Meteoroloji Genel Müdürlüğü, yarın için kuvvetli fırtına uyarısı yaparak, olası olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiğini bildirdi.
Flaş gök gürültülü sağanak uyarısı! Sıcaklıklar düşüyor!
Flaş gök gürültülü sağanak uyarısı! Sıcaklıklar düşüyor! Marmara, Ege, Karadeniz ile Toroslar gök gürültülü sağanak yağışlı olacak. Yağışların; Batı Karadeniz'de kuvvetli olması bekleniyor. Diğer yandan hava sıcaklıkları yağış alan bölgelerde 3 ila 5 derece düşecek.
Mide küçültme ameliyatı geçiren Umutcan'ın hayatı karardı
Mide küçültme ameliyatı geçiren Umutcan'ın hayatı karardı Yalova'da, fazla kiloları için özel bir hastanede mide küçültme ameliyatı olan Umutcan Ateş (24), iddiaya göre doktor hatasıyla safra kesesi ve dalağını aldırmak zorunda kaldı.
Kamyonet villanın bahçe duvarına çarptı! 2 ölü, 1'i ağır, 3 yaralı
Kamyonet villanın bahçe duvarına çarptı! 2 ölü, 1'i ağır, 3 yaralı Yalova'da önce kaldırıma ardından bir villanın bahçe duvarına çarpan kamyonetteki 2 kişi hayatını kaybetti; 1'i ağır, 3 kişi yaralandı.
Eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı havuzda ölü bulundu
Eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı havuzda ölü bulundu Eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Kutbettin Arzu (68), Yalova'nın Termal ilçesindeki TBMM Misafirhanesi'ndeki sıcak su havuzunda ölü bulundu.