yapımcı


Ekin Türkmen: "Herkes fikrini söylemekte özgürdür"
Ekin Türkmen: "Herkes fikrini söylemekte özgürdür" Oyuncu Ekin Türkmen, 'yapımcıların takipçi sayısına göre oyuncu seçtiği' iddiasına tepki göstermişti.
Farah Zeynep Abdullah, Hande Ataizi ile ilgili suskunluğunu bozdu
Farah Zeynep Abdullah, Hande Ataizi ile ilgili suskunluğunu bozdu Şimdilerde Bihter filmiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Farah Zeynep Abdullah, verdiği röprotajda arasının limoni olduğu iddia edilen Hande Ataizi'nin kulaklarını çınlattı.
4 yıldır süren 'Fikirtepe Davası'nda karar çıktı
4 yıldır süren 'Fikirtepe Davası'nda karar çıktı "Kurtlar Vadisi" ve "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" gibi fenomen dizilerin yazarı ve yapımcısı Raci Şaşmaz ve kardeşi Mahir Şaşmaz’ın da aralarında olduğu 13 kişi İstanbul Anadolu 13. Ağır Ceza Mahmemesi'nde dört yıldır yargılandığı "Fikirtepe Davası"nda beraat etti.
Selin Yeninci Cannes'da boy gösterdi
Selin Yeninci Cannes'da boy gösterdi Zarif oyuncu Selin Yeninci, Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenen Mipcom Fuarı‘nın açılış gecesinde kırmızı halıda şıklığıyla dikkat çekti.
Farah Zeynep Abdullah ve Hande Ataizi'nin neden kapıştığı ortaya çıktı!
Farah Zeynep Abdullah ve Hande Ataizi'nin neden kapıştığı ortaya çıktı! "Bihter" filminde başrol oynayan Farah Zeynep Abdullah'ın annesi 'Firdevs Yöreoğlu'na hayat veren Hande Ataizi'yle yıldızının hiç barışmadığı ortaya çıkmıştı.
Hadise sinema filminde mi rol alacak?
Hadise sinema filminde mi rol alacak? Sahne performansı ve dans şovları ile açık ara Türkiye'nin en iyi yıldızlarından olan Hadise, şimdilerde konserden konsere koşuyor.
Eva Benir ünlü yapımcı Ogan Şenyolcu'dan şikayetçi oldu: "Evimi soydu"
Eva Benir ünlü yapımcı Ogan Şenyolcu'dan şikayetçi oldu: "Evimi soydu" Şarkıcı Eva Benir, eski sevgilisi olan yapımcı ve yönetmen Ogan Şenyolcu’ya "Köpeklerime baksın diye evimin anahtarını verdim ama o 200 bin lira değerindeki telefonumu ve kameramı çaldı" iddiasıyla dava açtı. Yönetmen Şenyolcu’nun 10 yıla kadar hapsi isteniyor.