yargı


"Yargı" dizisindeki organ bağışı sahnesi umut oldu
"Yargı" dizisindeki organ bağışı sahnesi umut oldu Uluslararası 51. Emmy Ödüllerinde Türkiye’yi temsil eden Yargı dizisi organ bağışı sahnesi ile umut oldu. Dizinin organ bağışı sahnesinden etkilenen bir hasta vefatından önce bağışladığı böbreğiyle 35 yıldır böbrek hastalığı ile mücadele eden Kenan Kayaalp’a yaşam kaynağı oldu.
'Yargı' dizisinde şoke eden ayrılık! Yeni anlaşma bile yapmış
'Yargı' dizisinde şoke eden ayrılık! Yeni anlaşma bile yapmış Kanal D’nin 3. sezonunda da rekor kıran dizisi "Yargı" dizisinin ekibinde çok bomba bir ayrılık yaşanacak.
Oğlunu kucağına alan Kaan Urgancıoğlu mutluluğunu haykırdı
Oğlunu kucağına alan Kaan Urgancıoğlu mutluluğunu haykırdı "Yargı" dizisinin 'Ilgaz'ı Kaan Urgancıoğlu ile geçen yaz evlendiği Burcu Denizer, oğulları Ardıç'ı 9 Aralık’ta sabah 08.00 sıralarında kucağına aldı.
Bakan Tunç: "1 ay cezası olanın bile 12 gün cezaevinde kalması gerekir"
Bakan Tunç: "1 ay cezası olanın bile 12 gün cezaevinde kalması gerekir" Adalet Bakanı Tunç, Türkiye Barolar Birliği Litai Konukevi'nde 'Küresel İnsan Hakları Siyaseti-İnsani Trajediler, Değerler Yitimi ve Sistemsel Çöküş' temalı sempozyuma katıldı.
Pınar Deniz'in hangi sözleri Sema Ergenekon'u ağlattı?
Pınar Deniz'in hangi sözleri Sema Ergenekon'u ağlattı? "Yargı" dizisindeki performansıyla ikinci kez Altın Kelebek Töreni’nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nün sahibi olan Pınar Deniz “Ceylin karakteri beni büyüttü” dedi.
Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun Emmy şıklığı
Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun Emmy şıklığı 2023 Uluslararası Emmy Ödülleri’nde Türkiye’den tek aday olan dizi olan "Yargı"nın yıldızları kırmızı halıda şıklıklarıyla göz doldurdu.
Güzel oyuncular ekrana yeni dizileriyle dönüyor
Güzel oyuncular ekrana yeni dizileriyle dönüyor Geçen hafta Show TV iki yeni dizisinin birden ilk tanıtımlarını seyirciyle buluşturmuştu.