yasak


Kanye West Yahudi karşıtlığı sebebiyle Twitter'da da yasaklandı
Kanye West Yahudi karşıtlığı sebebiyle Twitter'da da yasaklandı ABD'li rapçi ve tasarımcı Kanye West, Instagram'ın ardından şimdi de Twitter'da kısıtlandı.
Eşcinsel temalı filme yasak geldi!
Eşcinsel temalı filme yasak geldi! Eşcinsel temalı romantik komedi "Bros", Orta Doğu ülkelerinde gösterime girmeyecek.
Bursa'da CHP'li belediyenin müzik festivaline alkol yasağı!
Bursa'da CHP'li belediyenin müzik festivaline alkol yasağı! Bursa'nın Nilüfer ilçesinde CHP'li belediyenin bu yıl altıncısını düzenlediği Nilüfer Müzik Festivali'ne Bursa Valiliği'nden alkol kısıtlaması getirildi.
İtalya’nın turistik beldesinde bikiniyle dolaşmak yasaklandı
İtalya’nın turistik beldesinde bikiniyle dolaşmak yasaklandı İtalya'nın Sorrento beldesi bikiniyi yasakladı. Sorrento Belediye Başkanı Massimo Coppola, çıplak cildin yerel halkı rahatsız ettiğini söyledi. Polis memurlarının da insanların kurallara uymasını sağlamak için sokaklarda devriye gezeceği belirtildi.
Eskişehir’de 15 gün her şey yasak
Eskişehir’de 15 gün her şey yasak Eskişehir Valiliği, kamuya açık alanlarda yapılması planlanan yürüyüş, oturma eylemi, stant ve çadır kurma, şenlik ile festivallerin 15 gün süreyle yasaklandığını açıkladı.
Fransa, tesettür mayolara yasak getirdi
Fransa, tesettür mayolara yasak getirdi Fransa, "hükümetin dine karşı tarafsızlığı" ilkesini ihlâl ettiğini ileri sürerek, halka açık havuzlarda vücudu kapatan tesettür mayolara izin verilmemesine karar verdi.
Sahneden 00.30’da indirilen Sefo isyan etti
Sahneden 00.30’da indirilen Sefo isyan etti Rapçi Sefo, "müzik yasağı" gerekçesiyle Bodrum'da verdiği konserde sahneden indirildi. Duruma tepki gösteren Sefo, "Bu saçmalık ya! Yasak 01.00'e kadar değil miydi?" ifadesini kullandı.