yasak


Merhum Neşet Ertaş'ın ailesinin hukuk zaferi
Merhum Neşet Ertaş'ın ailesinin hukuk zaferi Merhum sanatçı Neşet Ertaş'ın hayatını anlatacak olan ve geçen yıl 23 Aralık'ta vizyona girmesi planlanan "Garip Bülbül Neşet Ertaş" filminin yayınlanması, mahkeme tarafından yasaklanmıştı.
Sinem Ünsal: "Estetik de yasaklanmalı"
Sinem Ünsal: "Estetik de yasaklanmalı" Deneyimli oyuncu Sinem Ünsal, tartışma yaratan açıklamalarda bulundu.
O ilde araç, halı, kaldırım yıkamak, bahçe ve tarla sulamak yasaklandı!
O ilde araç, halı, kaldırım yıkamak, bahçe ve tarla sulamak yasaklandı! Burdur Belediye Meclisi'nde alınan kararla; belediye mücavir sınırları içerisinde içme suyu şebekesini kullanarak araç, halı ve benzeri malzeme yıkamak, bahçe ve tarla sulamak, iş yeri ve bina kaldırımları yıkamak yasaklandı.
TikTok Amerika'da yasaklanıyor mu?
TikTok Amerika'da yasaklanıyor mu? TikTok, Çin'le olan bağlantıları nedeniyle ABD'de komple bir yasakla karşı karşıya...
İrem Derici'den olay Sinan Akçıl paylaşımı: "Yasaklansın!"
İrem Derici'den olay Sinan Akçıl paylaşımı: "Yasaklansın!" Popçu İrem Derici, yakın arkadaşı Sinan Akçıl ile şaşırtan bir paylaşımda bulundu.
Seçim propagandası döneminde uyulması gereken usul ve esaslar Resmi Gazete'de
Seçim propagandası döneminde uyulması gereken usul ve esaslar Resmi Gazete'de 14 Mayıs'ta yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimlerinde propaganda döneminde uyulması gereken usul ve esaslara ilişkin Yüksek Seçim Kurulu (YSK) kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.
Osmaniye'de gösteri ve yürüyüşlere 15 gün yasak
Osmaniye'de gösteri ve yürüyüşlere 15 gün yasak Osmaniye'de, valilik kararıyla 15 gün süreyle miting, açık yer toplantıları, gösteri yürüyüşü, basın açıklaması, çadır kurma ve stant açma dahil her türlü etkinlik 17 Mart’a kadar yasaklandı.