Yasemin Allen


Necip Memili iddialı projeden aniden ayrıldı
Necip Memili iddialı projeden aniden ayrıldı Gold Film’in TRT Dijital için çektiği “Son Gün” dizisinin çekimleri geçen günlerde başladı. Ahmet Sönmez'in hem yönetip hem de senaryo yazarlığını yaptığı dizi 45'er dakikalık 8 bölümden oluşacak.
Erkan Petekkaya'nın merakla beklenen projesinde yeni gelişme
Erkan Petekkaya'nın merakla beklenen projesinde yeni gelişme Gold Film’in TRT Dijital için hazırladığı “Ben Ölmeden Önce” dizisi dün sete çıktı.
Yasemin Allen ve Tolga Güleç'in tatil romantizmi
Yasemin Allen ve Tolga Güleç'in tatil romantizmi Yaklaşık 4 aydır birlikte olan oyuncu çift, önceki gün Bodrum'da objektiflere takıldı. Sevgililer bir ara yemek için indikleri restoranın çıkışında görüntülendi.
Tolga Güleç ve Yasemin Allen düşman çatlattı
Tolga Güleç ve Yasemin Allen düşman çatlattı Yasemin Allen, Bodrum'daki bir davete kendisi gibi oyuncu sevgilisi Tolga Güleç ile beraber katıldı.
Yasemin Allen ve Tolga Güleç neden takibi bıraktı?
Yasemin Allen ve Tolga Güleç neden takibi bıraktı? Yasemin Allen, geçtiğimiz günlerde sevgilisi Tolga Güleç'le sosyal medya hesaplarından birbirini takip etmeyi bırakmıştı.
Yasemin Allen'dan yeni dizi sürprizi
Yasemin Allen'dan yeni dizi sürprizi Sonbaharda yayın hayatına başlayacak olan TRT Dijital peş peşe yeni projeler alıyor. “Akif”, “Hay Sultan”, “Tozkoparan” gibi projelerin yayınlanacağı platforma Bozdağ Film de “İbn-i Sina” dizisini çekecek.
Yasemin Allen ve Tolga Güleç'in sürpriz aşkı bitti mi?
Yasemin Allen ve Tolga Güleç'in sürpriz aşkı bitti mi? 'Erkek Severse' dizisinin setinde tanışarak aşk yaşamaya başlayan Tolga Güleç ve Yasemin Allen çiftinin ayrıldığı iddia edildi.