Yasmin Erbil


Yasmin Erbil'in 'Yasak Elma' macerası kısa sürdü
Yasmin Erbil'in 'Yasak Elma' macerası kısa sürdü Ekranda kısa süren bir sunuculuk deneyimi yaşayan Nergis Kumbasar ve Mehmet Ali Erbil’in 25 yaşındaki kızları Yasmin Erbil’in “Yasak Elma” dizisindeki oyunculuk macerası da birkaç bölüm sürdü.
Yasmin Erbil: "Dizi seti ve okul arasında mekik dokuyacağım"
Yasmin Erbil: "Dizi seti ve okul arasında mekik dokuyacağım" Nergis Kumbasar ve Mehmet Ali Erbil'in kızları Yasmin Erbil'in şöhret yolculuğu sürüyor...
Yasak Elma'nın yeni sezonunda izleyicileri hangi sürprizler bekliyor?
Yasak Elma'nın yeni sezonunda izleyicileri hangi sürprizler bekliyor? Fox TV'de ekrana gelen fenomen dizi "Yasak Elma" dün sete çıktı.
Yasak Elma dizisinde yer yerinden oynayacak!
Yasak Elma dizisinde yer yerinden oynayacak! Medyapım’ın FOX için hazırladığı Yasak Elma’nın 5. sezon çekimlerinin son gelen bilgilere göre 30 Ağustos’ta başlaması gündemde…
Yasmin Erbil'in şöhret yolculuğu sürüyor
Yasmin Erbil'in şöhret yolculuğu sürüyor "Yasak Elma" dizisi 5. sezonuna iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.
Yasmin Erbil'in aşk bombası patladı!
Yasmin Erbil'in aşk bombası patladı! Şovmen Mehmet Ali Erbil ile eski fotomodel Nergis Kumbasar'ın kızları Yasmin Erbil ile yakışıklı basketbolcu Can Korkmaz arasında flaş bir iddia ortaya atıldı. Aşk haberleri gündeme gelince paylaşım hemen silindi.
Yasmin Erbil muhabirleri kandıramadı!
Yasmin Erbil muhabirleri kandıramadı! Arnavutköy'de görüntülenen Yasmin Erbil “Pardon kimi çekiyorsunuz? Kime benzettiniz ki beni?” diyerek görüntü alan muhabirleri yanıltmaya çalıştı.