yeni proje


Halil İbrahim Ceyhan bu yazı çalışarak geçirecek
Halil İbrahim Ceyhan bu yazı çalışarak geçirecek Yakışıklı aktör Halil İbrahim Ceyhan peş peşe yeni anlaşmalarıyla gündeme geldi.
"Duy Beni" dizisi sinema filmi olacak
"Duy Beni" dizisi sinema filmi olacak Star TV’nin ilk bölümü 7 Temmuz 2022’de yayınlanan ve toplam 20 bölüm süren gençlik dizisi "Duy Beni"nin sinema filmi çekilmesi planlanıyor.
Yiğit Kirazcı'nın yeni projesi belli oldu
Yiğit Kirazcı'nın yeni projesi belli oldu Geçen sezonun en çok izlenen dizilerinden Kızılcık Şerbeti’yle seyirci karşısına çıkan Yiğit Kirazcı sezon sonunda ekibe veda etmişti.
İbrahim Çelikkol merakla beklenen yapımın başrolünde
İbrahim Çelikkol merakla beklenen yapımın başrolünde Yılların ünlü yönetmen ve senaristi Yavuz Turgul’un TMC Film imzasıyla çekilecek dizisi “Ayrılık Da Sevdaya Dahil” Netflix’te seyirciyle buluşacak.
Melis Birkan ve Aras Aydın çiftinden flaş karar
Melis Birkan ve Aras Aydın çiftinden flaş karar Bir döneme damgasını vuran “Issız Adam” filmindeki rolüyle hafızalara kazınan Melis Birkan, 2019 yılından beri beraber olduğu kendisi gibi oyuncu sevgilisi Aras Aydın ile 2022 yılında evlenmişti.
'Kötü Kan' dizisine sürpriz transferler sürüyor
'Kötü Kan' dizisine sürpriz transferler sürüyor NTC Medya’nın NOW için çekeceği “Kötü Kan” dizisinin temmuz ayının 3. haftası sete çıkması planlanıyor.
Halil İbrahim Ceyhan'ın yeni projesi belli oldu
Halil İbrahim Ceyhan'ın yeni projesi belli oldu Hilal Saral’ın yöneteceği NOW'ın eylül sezonunda ilk yayınlayacağı yeni projelerin başında gelen “Hayat Hırsızı” dizisinin çekimleri ay ortasında başlayacak.