yeni proje


Demet Evgar'ın yeni dizisi YouTube'da 2.5 milyon izlenmeyi geçti
Demet Evgar'ın yeni dizisi YouTube'da 2.5 milyon izlenmeyi geçti Show TV ekranlarında yayın hayatına başlayan "Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?" dizisi büyük ilgi gördü.
Bahçeşehir Koleji ‘Oyun Dostu Okul’ projesini hayata geçirdi
Bahçeşehir Koleji ‘Oyun Dostu Okul’ projesini hayata geçirdi Bahçeşehir Koleji, “Oyun Dostu Okul’’ projesini hayata geçirdi. Proje kapsamında Bahçeşehir Koleji Dragos Kampüsü’nün koridorlarında ve bahçesinde okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise seviyelerine uygun oyun ve etkinlik alanları oluşturuldu.
"Taş Kağıt Makas" dizisinin yayın tarihi belli oldu
"Taş Kağıt Makas" dizisinin yayın tarihi belli oldu Kanal D’nin merakla beklenen yeni dizisi "Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu"nun tarihli tanıtımı yayınlandı.
Hazal Kaya setlere sürpriz isimle dönecek
Hazal Kaya setlere sürpriz isimle dönecek Güzel oyuncu Hazal Kaya setlere hangi sürpriz isimle dönecek?
Melike İpek Yalova'ya sürpriz partner!
Melike İpek Yalova'ya sürpriz partner! CNP Film'in TRT’nin dijital platformu Tabii için hazırladığı yeni dizi 'Mevzu Derin' iki başarılı oyuncuyu başrollerde bir araya getirdi.
Tuba Büyüküstün ve Halit Ergenç'i buluşturan dizinin galası yapıldı
Tuba Büyüküstün ve Halit Ergenç'i buluşturan dizinin galası yapıldı Halit Ergenç ve Tuba Büyüküstün’ü buluşturan “Yarın Yokmuş Gibi” dizisinin galasına Birce Akalay, Cihangir Ceyhan, Murat Boz, İbrahim Selim, Rıza Kocaoğlu, Dolunay Soysert, Engin Hepileri, Beyza Şekerci ve Fırat Tanış gibi isimler katıldı.
Halit Ergenç ve Tuba Büyüküstün’den cesur sahne
Halit Ergenç ve Tuba Büyüküstün’den cesur sahne Merak ve heyecanla beklenen Halit Ergenç ve Tuba Büyüküstün’ü buluşturan “Yarın Yokmuş Gibi” dizisinin yeni fragmanı seyirciyle buluştu.