Yiğit Marcus Aral


Şevval Şahin: "Kerem Kamışlı 'İstersem seni bu ülkeye sokmam' dedi"
Şevval Şahin: "Kerem Kamışlı 'İstersem seni bu ülkeye sokmam' dedi" Miss Turkey 2018 birincisi Şevval Şahin, beraber yemek yediği iş insanı Kerem Kamışlı'yı denize attığı gerekçesiyle 34 yıla kadar hapis istemiyle yargılanan sevgilisi Yiğit Marcus Aral'ın davasında tanık olarak ifade verdi.
Yiğit Marcus Aral'ı garsonlar dışarı çıkarmış
Yiğit Marcus Aral'ı garsonlar dışarı çıkarmış Eski Türkiye güzeli Şevval Şahin'den ayrıldıktan sonra kıskançlık krizine giren ve eski sevgilisinin yemek yediği Kerem Kamışlı'yı denize atan Yiğit Marcus Aral'ın yargılandığı davada dosyaya şoke eden görüntüler eklendi.
Şeyma Subaşı ve Şevval Şahin birbirine girdi
Şeyma Subaşı ve Şevval Şahin birbirine girdi Şeyma Subaşı ile Şevval Şahin arasında Meedo krizi çıktı. İddiaya göre, Şeyma’nın milyarder aşkı Mohammed Alsaloussi arkadaşlarıyla birlikte Şevval Şahin’in sevgilisi Yiğit Marcus Aral’a dayak atmış.
Şevval Şahin: "Rica ediyorum Marcus'u sormayın"
Şevval Şahin: "Rica ediyorum Marcus'u sormayın" Model Şevval Şahin 8 parçadan oluşan giyim koleksiyonu için önceki akşam Akaretler'de düzenlenen lansmanda görüntülendi.
Yiğit Marcus Aral hakkında yakalama kararı!
Yiğit Marcus Aral hakkında yakalama kararı! 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin ile yemek yiyen iş insanı Kerem Kamışlı’yı denize attığı gerekçesiyle 34 yıla kadar hapis istemiyle yargılananan Yiğit Marcus Aral hakkında yakalama kararı çıkarıldı.
Şevval Şahin Miami'de korku dolu anlar yaşadı
Şevval Şahin Miami'de korku dolu anlar yaşadı Yiğit Marcus Aral'la yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen olayların kadını Şevval Şahin, Miami tatilinde de boş durmadı. Sörf yapan tescilli güzel, köpek balıklarıyla burun buruna geldi.
Şevval Şahin'den Kayra Türkoviç'e sert tokat!
Şevval Şahin'den Kayra Türkoviç'e sert tokat! İddialara göre Kayra Türkoviç'in, Yiğit Marcus Aral ile yazıştığı iddiasıyla küplere binen Şevval Şahin, defilede Kayra Türkoviç ile karşılaşınca çıldırdı.